Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt már valakivel olyan...

Történt már valakivel olyan hogy összekaptatok egy idegennel, aki megvert vagy megalázott, megszégyenített?

Figyelt kérdés

Tehát nem csak beszólt hanem tetlegességig fajúlt az eset.

Velem ez történt és nem tudom hogyan dolgozzam fel.

Lelkileg teljesen oda vagyok még most is, mai napig ha visszagondolok kínosan éreztem magam.

20f



2023. febr. 3. 13:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Mi történt pontosan?

Fel kell jelenteni, ez nem normális dolog.

2023. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
20%

Egy kis verekedésért feljelenteni? Ha mindenki ezt tenné teltház lenne a bíróságon a következő 30 évben…

Menj el küzdő sportolni/edzeni. Ezek tényleg jó terápiák. + onnantól nem te leszel a megvert fél.

2023. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
57%

Igen volt.

Először kell ütni.

2023. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
91%
Mik ezek a kulcsszavak?
2023. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Tavaly nyáron (19 voltam) egy népszerű szabadstrandon kinevettem valakit (hozzáteszem nem csak én, de én voltam a legközelebb hozzá). Én vékony és fiatalabb voltam, ő sokkal erősebb, testesebb és idősebb is. Szóváltás történt, majd fellökött és lerángatta a shortomat a boxeremmel együtt, majd kaptam tőle egy csomó obszcén beszólást.

Ezután megragadott és kivezetett a strandról, majd otthagyott.

Nagyon röviden ennyi a story, ha valakit érdekel leírom privátba az egészet.

Szerintetek ezzel hogyan tudnék együtt élni úgy, hogy én amúgyis szégyenlős vagyok és az ismeröseim is tudják a storyt?

2023. febr. 3. 15:06
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Ez tényleg komoly trauma. Az idő megadja a választ. Keresd a sikerélményeket, hogy elhalványuljon minél hamarabb.
2023. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
59%
Gondolj arra hogy bzi volt és csak le akarta csekkolni a pötschödet. Azóta már 520x seggbebszták és maga alá szarik úgy kitágult a lyuka.
2023. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Ezt végig nézték körülötted az emberek?
2023. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
8-as nem csak hogy végignézték hanem még fujjogtak, beszóltak és röhögtek is. Volt olyan megjegyzés is amit nekem szántak rosszallóan,az eszem megáll....Erre a helyre a 20-30 évesek járnak, a tó másik felén van egy normális strand is ahova az idősek és családosok.
2023. febr. 3. 15:49
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
Na álljon meg a menet, miért is nevetted ki az illetőt? Talán ha nem vagy ekkora gyökér, akkor ez nem történt volna meg, most komolyan még te sajnáltatod magad? Nézz a tükörbe inkább.
2023. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!