Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, előfordult...

Fiúk, férfiak, előfordult már, hogy egy lány valamiképp bealázott, megszégyenítő helyzetbe hozott titeket, és szerencsétlennek éreztétek magatokat miatta?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt, hogy történt?

2021. jan. 9. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a reakcióival eléggé elintézte,hogy rólam is rosszat gondoljanak mások.
2021. jan. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Volt, munkahelyi nézeteltérés miatt, de oda-vissza ment az attact, majdhogynem 1:1 lett a vége.
2021. jan. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én a lány vagyok, aki miatt megszégyenítő helyzetbe került a fiú. Viszonzatlanul szerelmes voltam egy fiúba, de akkor ez még nem volt teljesen tiszta, hogy reménytelen az ügy, és vártam rá a munkahelyén, mert találkozni szerettem volna vele, de aznap más volt a beosztása, mint szokott, ezért elég sokáig vártam rá. Feltűntem a cég biztonsági őreinek, és kikérdeztek, én meg bevallottam az igazat. Szerintem utána mindenki szegény srácról pletykált miattam.
2021. ápr. 1. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 moozygoo ***** válasza:
87%
Igen, volt hogy tettek megjegyzést nagyobb társaság előtt ami iszonyú kellemetlen volt. Utólag is üzenem nektek hogy bár mára már lesza*om, de azért a k*va any*tokat. :D
2021. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Igen én a félénkebb fiú vagyok a lány meg pont a nagyszájú, extrovertált, idegesitő lány és így csicskáztatni próbál meg beégetni stb.
2021. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
gyerek korban, azóta nem
2021. szept. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Te is erre vered?
2021. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!