Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Helyrehozhatatlanul elrontotta...

Helyrehozhatatlanul elrontottam egy kapcsolatomat egy számomra fontos emberrel és azóta semmi nem jó?

Figyelt kérdés

A kérdés tekintetében lényegtelen, hogy kivel és mit sikerült elszúrnom és hogy miért helyrehozhatatlan.

Akármibe is fogok nem tölt el örömmel, mert ez mindig beárnyékolja. Azóta sokkal könnyebben leszek ideges, állandóan ingerült vagyok és gyakran gondolok arra is, hogy hogy mekkora balfék vagyok emiatt. Hogy lehet egy ilyenen túltenni magam?



2023. febr. 4. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő. Közben próbáld elfogadni, hogy ez történt, és levonni a tanulságot.
2023. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Köszi az infót.
2023. febr. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tedd a kezed a szívedre, látod, hogy nem érdekel. Mondtam.
2023. febr. 4. 20:48
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként van egy kérdőjeles mondat a litánia végén, csak a figyelmetlenebbek kedvéért.
2023. febr. 4. 20:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Éld ki itt magad nyugodtan, remélem most megnyugodtál.
2023. febr. 4. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok. Bar tuppet nem tudok mondani mert nálam az idő nem oldott meg semmit.
2023. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve vagyok ebben a cipőben, sajnos azt kell mondjam nem fog egyszerűen (és hamar) elmúlni.
2023. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!