Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy nagyon fontos ember...

Van egy nagyon fontos ember az életetekben? Ha nincs, lenne rá igény?

Figyelt kérdés
Kitalálható, hogy az élet, az erre való igény és a hiányérzet szülte a kérdésem.
2022. dec. 10. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá igényem.
2022. dec. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nagy igényem lenne ilyesmire, vágyom is rá. Csak sajnos... én nagyon alkalmatlan vagyok arra, hogy szeretet kapcsolatokat fent tudjak tartani..:(
2022. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Van két +10 éves barátságom. Az elmúlt fél évben megismertem két további embert, akikkel egyre szorosabbnak érzem a kapcsolatot, egyre jobban bízok bennük és úgy tűnik sok csalódás után olyanokra leltem, akikkel nem csak marad a kontakt, de mély barátság lehet a későbbiekben.


Nekem ezek nagyon fontosak és elképesztően szerencsésnek mondhatom magam. Kívánom, hogy aki egyedül érzi magát, barátokat szeretne, szintén megtalálja a maga mellé illőket.

2022. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.

Igényem lenne rá.

2022. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van. A párom és a gyerekeim. De fontosak a rokonaim, barátaim is.
2022. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lenne igény, de sajnos nincs ilyen. :(
2022. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim talán. Rajtuk kívül talán egy ember, aki nem barát-barátnő, hanem egy - talán úgy nevezném, hogy - segítő. Tehát van.
2022. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Te vagy, aki tegnap este azért nem tudtál aludni, mert szomorú voltál. :( Remélem, hogy hamarosan minden jóra fordul az életedben!
2022. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
van, a napokban jöttem össze az újdonsült barátnőmmel, remélhetőleg egy nagyon hosszú közös út kezdete indult el :)
2022. dec. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kettő is van! De lehet, hogy három?!


Kezdenek egyre kiegyensúlyozottabbá és tartósabbá válni a kapcsolataim... még a legeslegnagyobbnak tűnő nehézségeket is át tudom hidalni!!!


Alig hiszem el, ha nem tapasztalom, hogy mikre képes a több éven át kitartó imádságok ereje. Annyi átkesergett, annyi átsírt, annyi bánattal teli éjszakák, nappalok és főleg hosszú-hosszú évek után...

2022. dec. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!