Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért olyan életképtel...

Egyesek miért olyan életképtelenek hogy buszra felszálláskor 5 percig tart jegyet venniük?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 08:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nem jó az időérzéked, mert a gyakorlatban jó az 20 másodpercnek is meg megmondja hogy jonapot ide kérek egy egészet, diákot stb, a saför benyomja a gép kiadja az utas fizet.
2023. febr. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egykét embernél tényleg 5 percet áll a busz mire jegyet vesz
2023. febr. 6. 08:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha számlát kér róla, akkor az tovább tart kiállítani
2023. febr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
mert van olyan, aki nem veszi elő a pénzt felszállás előtt.
2023. febr. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert ő ráér, más meg nem számít. Ugyanaz a magatartás, mint amikor a pénztárnál elpakolja, amit vett, de ottmarad, nem megy arrébb egy fél métert sem, vagy bemegy színházban/moziban a nézőtérre és megáll az ajtóban, holott tudja, hogy neki kell odamennie a helyére, nem a hely megy őhozzá.
2023. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem ez nem azon az emberen műlik. Amíg elmondja, hogy mit akar az max. 20mp a többi a buszos tökölése.
2023. febr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

No offense, de ha én veszek jegyet, általában az úgy zajlik, hogy bemondom hova és milyen jegyet kérek, és onnantól kezdve a sofőr tököl, nem én.

Az más kérdés, hogy a sofőr nem találja a 90%-os kategóriát, megnézi a BKV bérletet stb....

Szóval sok esetben nem az utason múlik.

Nyilván ha nem vette elő a pénzt, az kaka, akkor rajta múlik.

2023. febr. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En meg azt nem ertem hogy lehet meg ilyen elavult ez a rendszer
2023. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ha tehetem pontosan fizetek, a pénz már a kezemben van felszálláskor. Egyszer egy "kedves" sofőrtől kértem a jegyet "Budapestre egy egészet", és azon volt kiakadva, hogy nem mondtam, hogy "kérek", így nyilván több idő kellett a művelethez.
2023. febr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi!
2023. febr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!