Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavarna titeket egy ilyen...

Zavarna titeket egy ilyen ismerős Messengeren aki ilyeneket ír?

Figyelt kérdés
Amikor kiakad a körülötte lévő emberekre elkezdi kőkeményen ócsárolni őket, pl. hogy mennyi tróger sz*r van a buszon, milyen undorító förtelmes népség veszi körül őt állandóan, elege van a falusiakból még ehhez hasonló gyűlölködő szövegeket írna szinte naponta. Elfordulnátok valakitől ilyenek miatt?
2023. febr. 10. 06:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Először megkérném, hogy OK, de mostmár írjon valami kellemesebb, kultúráltabb témáról is, ha lehet, ha erre nem hajlandó, akkor onnantól ignorálom.
2023. febr. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazán beszélet messengeren senkivel, szóval nem igazán tűnne fel, mert 2. alkalomra meg szokták unni.
2023. febr. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha már napi rendszerességű akkor először finoman elmondanám neki hogy ezek nekem is szembetűnnek de megpróbálok vele nem foglalkozni, mert felesleges stressz. Elkezdeném látványosan az érdeklődés hiányát mutatni: aha.. hát az nem jó.... Hát igen.. Majd felhoznék valami tök más témát. Ha azzal nem tudom kizökkenteni, akkor igen, elkezdenék elfordulni tőle.
2023. febr. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanígy érzek, de nem írom le senkinek. Megkérném hogy tartsa meg ő is magának
2023. febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Igen, elfordulnék tőle. Ez nekem nem hiányzik.
2023. febr. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Offolni kell az ilyet.
2023. febr. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Zavarna. A folyton panaszkodó, másokat ócsárló embereket amúgy se bírom, mert azt gondolom, hogy a hátam mögött rólam is így beszél rólam. Szóval eleve tartok az ilyennel három lépés távolságot.
2023. febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Akkor én leszek a kivétel: engem nem zavar, nem vagyok a “fojtsuk el ha valami zavar” híve, a haverjaimmal szoktunk ehhez hasonlókat “dühöngeni”, aztán beszélgetünk tovább.

Vannak idegesítő dolgok az életben, jól esik néha kibosszankodni magát az embernek.

Annyi, hogy ne CSAK ilyeneket tudjon írni mert az zavar.

2023. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem egyáltalán nem zavar.
2023. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, akivel tök jó haverok lehetnénk, de annyira férfi gyűlölő (férfi létére, én nő vagyok), meg mindig ilyen nagy társadalmi problémákkal jön. Úgyhogy már nem is beszélek vele, mert nem érdekel ez a sok negativitás.
2023. febr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!