Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktatok csinálni szabadi...

Mit szoktatok csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

A filmezés, olvasás, zenehallgatás már kevésbé köt le. Gondoltam vennék egy játékkonzolt, vagy eljárhatnék horgászni. Az egyik otthonülős, a másik kimozdulós.

Milyen egyéb ötleteitek vannak még?

F


2023. febr. 10. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Stand up paddle, geocachinng, túra, egyéb sport (akár edzés keretében, akár autodidakta módon), fotózás
2023. febr. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Beiratkoztam egyetemre. Eddig kétszer. Most végzek a másodikkal, de már kezdem unni.
2023. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyira elfáradok munkában (plusz ugye a házimunkát se számítom szabadidőnek), hogy hétköznap esténként csak teljesen passzív és értelmetlen dolgokat csinálok, mint youtube videók nézése, faceboo görgetés, messengerezés.

Hétvégén általában átmegyek vmelyik barátomhoz, elmegyek vásárolgatni (mondjuk tök csóró vagyok, szóval elég korlátozottak a lehetőségek XD), sétálok, ha nem esik az eső, meg ilyenek.

Sajnos semmi hobbim nincs. Megvan egy haverom Netflix jelszava, bármikor nézhetném, de valahogy nincs erőm azon se keresgélni. Könyvekbe is bele vagyok kezdve, de nincs erőm/agyam olvasni.

Jobb időben azért jobb a helyzet, pl. tudok menni futni, rollerezni, de ilyenkor csak náthás leszek ezektől.

2023. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kondiba jarok, de ps is van. Sorik nagy resze mar szar, de a dokukat birom. Azon kivul meg haverozas, csajozas
2023. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Olvasok, rajzolok, kirándulok, úszok
2023. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

A kifejtésben felsoroltakon kívül:

nyelvtanulás (autodidakta módon, másik nyelvet viszont tanárral), kirándulás, túrázás, sütés-főzés, unokatesóimmal szervezünk közös programokat. Mostanában nagyon rákaptak a szabadulószobákra, társasjátékokra, és kezdenek magukkal rántani :D

2023. febr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!