Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedülálló de még szülőkkel...

Egyedülálló de még szülőkkel lakó 25-35 éves nők, ti mit szoktatok otthon csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Úgy értem munka után ha hazaértek és hétvégenként?


Mi a fontos számotokra, mit szeretnétek mihamarabb elérni, párkapcsolat, család, saját lakás, vagy karrier?



2018. márc. 1. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Munka előtt/után: házimunka és hobbi. Hétvégéim nincsenek, bármikorra beoszthatnak dolgozni.
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt csináltam, amikor otthon laktam: nappal munka, utána otthon házimunka, este olvasás, filmezés, beszélgetés anyámmal, társkeresőzés.

Hétvégenként néha buli, elutazás barátokhoz, vagy jó kis bor mellett festettem csak úgy örömből.

Én barátot akartam, lelki társat. Járni kezdtem valakivel, aztán egy év után összeköltöztünk. Nekem az volt a szerencsém, hogy jó kapcsolatom van az édesanyámmal. Az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy 18-24 éves koromig nem otthon laktam, hanem albérletben, másik városban.

Van barátnőm, aki meg lakást akart első sorban, amúgy ez logikusabb persze, mint az én döntésem volt.

2018. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Saját lakásom bármikor lehetne, de mi szeretünk együtt lakni anyukámmal, mivel imádjuk egymást,olyanok vagyunk egymásnak mint két barátnő vagy mintha a nővérem lenne.Kapcsolatot nem keresek kifejezetten,de mindig vannak udvarlóim, úgyhogy ezek nem nagy célok számomra. Karrierem már van, de majd anyukám vállalkozását is én fogom átvenni. Gyerek nincs tervben,nem szeretem a gyerekeket.


Változó,hogy mit csinálok,van mikor a barátnőimmel beülünk valahova egy italra munka után,vagy hazamegyek,összekapom magam és elmegyünk moziba,színházba,koncertre, esetleg összeülünk valamelyikünknél.Hétvégenként általában vásárolgatunk, hetente beiktajuk a fodrászt,kozmetikust.Néha szükségem van egyedüllétre, vannak szimpla otthonülős napok,amikor hazamegyek és olvasok,filmet nézek,zenét hallgatok, és van hogy hétvégenként nagytakarítást tartunk.Hetente 2-szer műkorcsolyázni járok.

28/N

2018. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!