Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valamilyen háziállatod,...

Van valamilyen háziállatod, vagy szeretnél majd?

Figyelt kérdés
Kérlek ne dobjátok át a kérdést az állatok topicba, ott gondolom a többségnek van.

2023. febr. 10. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, nő vagyok
Igen, férfi vagyok
Nem, nő vagyok
Nem, férfi vagyok
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincsen háziállatom, de egy ponton szeretnék majd, amint kicsit kitisztulnak a dolgok. Elég sok most a bizonytalanság, amibe nem szeretnék egy kiskutyát is belerántani.
2023. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Iskolásként tengerimalacaim voltak, tiniként (és most is) tacsim. Egyetem után elköltöztem és gyakran utazós munkám van, úgyhogy a tacsi otthon maradt a szüleimmel. Ha lesz rá újra lehetőségem (és pénzem) akkor majd egy tacsit szeretnék megint. Addig is hazajárok tacsit szeretgetni, sétáltatni.
2023. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Van cica, meg kutya is, de nagyon szeretnék pár dolgot, mert annyira cukik..


Capybara-t nagyon adnám, illetve lehetne mini coca is, meg mondjuk valami nagyobb hörcsög kacsaaaaaaa :D tudom, hogy nem egy lehetetlen dolog, legalábbis a kacsa, de szerintem tök vicces lehet. Nem tudom egy kacsa vagy capybara mennyire tanítható, de én simán elvinném sétálni őket.. a mini coca az tudom, hogy tud olyan dolgokat is mint egy kutya. :D

2023. febr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A válásom után vettem egy kiskutyát. Egy Yorkshire terrier. Tudom! Sokak szerint nem is kutya. De lakásban tökéletes. Így nem vagyok egyedül. Tudom, igazából pótlék, de legalább nem a 4 fal vár itthon. Jó érzés arra hazajönni, hogy vár engem, és örül nekem. Szoktunk kirándulni.
2023. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék cicát. Az előző sajnos nemrég meghalt.
2023. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van két kistestű kutyusom, velük teljes a családunk. 😊
2023. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kaszáspókunk volt az ablak sarkában, befogadtuk. De pár hónapja eltűnt 🙁 Béla, gyere vissza!
2023. febr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem húznám-halasztanám a lakás felújítást, munka váltást és sok egyebet, akkor végre lehetne. Hogy mi azt nem tudom. Néha gondolkozom kutyán-macskán. De azok folyamatos törődést igényelnek.


Lehet valami passzívabb kellene, halak, teknős.

2023. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van a családnak két kutyája, három macskája, és egy hörcsöge. (Bár a höriről csak én gondoskodom minden értelemben)

Ha elköltözöm mindenképp valami rágcsálót szeretnék. Hörcsögöket tuti, mondjuk minimum kettőt (nyilván külön terráriumban, megfelelő felszerelésekkel), de szóbajöhetnek a deguk, patkányok, egerek, törpenyulak, csincsillák, tengerimalacok. Egyszerűen imádom a rágcsálókat. Mondjuk kár, hogy így macskám nem lehetne, mert nem stresszelném vele a rágcsálókat, olyan nagy helyen meg úgyse fogok élni, hogy szag szinten se tudjanak egymásról. :D

2023. febr. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van a családban Fideszes.
2023. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!