Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen elment a kedvem az...

Teljesen elment a kedvem az élettől is, olyan vagyok mint egy zombi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mióta volt a Covid, és most az Ukrajnában zajló háború, valamint ezek gazdasági, pénzügyi, társadalmi és energetikai következményei, szinte nullával egyenlő a bennem megmaradt érzelem, élni akarás, bizalom bármi és bárki felé, a jövőbe vetett hit, pozitivitás. Egész nap alig szólalok meg másoknak, a munkahelyemen is csak kérdezik, miért vagyok ilyen búval b_szott. A terveimet sem tudom/akarom megvalósítási mert akkora lett a bizonytalanság hogy egyszerűen nem merek semmibe sem belekezdeni, a pénzemet befektetni. Ki tudja vajon mi lesz pár hónap múlva a világban, az országban. Totálisan elvesztem a hétköznapokban, a szabadidőmben sem csinálok semmit. Szociális életem nulla lett.

Van ilyen életfelfogásból kiút?


35f


2023. febr. 11. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Valahol megértelek, de nem kell mindent a háborúra meg a covidra kenni. Én előtte sem éreztem jól magam a bőrömben, meg utána se. Egészség kell, barátnő/feleség, vagy legalább alkalmi szex, buli, normális hobbi, lehetőleg olyan munka, amit szeretsz csinálni, meg lóvé, hogy ki tudd vitelezni a dolgokat, amiket szeretnél. Szerintem gondolkozz el, hogy ezek közül mid van meg, és ne arra kend a rossz hangulatod, hogy Putyinék lövik egymást. Az egy globális probléma, ami közvetve érint minket is, de egyelőre a legtöbbünk élete ettől még itthon nem változott meg drasztikusan.
2023. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Táncolj miközben nézed a világ végét.
2023. febr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

2

Eez egy k.va nagy mondat 🤘🤘🤘

Megjegyzem

2023. febr. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

"Covid, és most az Ukrajnában zajló háború, valamint ezek gazdasági, pénzügyi, társadalmi és energetikai következménye"

Na ezekre én pont sz.rok, javaslom neked is.

2023. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

#4

:D valahogy énis ígyvagyok

Nemtud érdekelni eggyiksem

A covid is annyira érdekelt hogy bosszankodtam a maszk és a kijárási miatt

Háború?majd ha ittlesz és az enyémeimről lesz szó vagy rólam akkor majd érdekel addig szerintem énsem érdeklem se az ukránt se az Oroszt

Van 1000dolgom és köszi megvagyok

Válts munkát vigyél változatosságot az életedbe

Ha semmiképp nemtalálod a helyed..csatlakozz egy zsoldoscsapathoz ők szeretettel várnak minden életuntat

2023. febr. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Darius- ***** válasza:
100%

Mindig mondtam, hogy a politika gyilkol. Én ezért nem kovetem, egyszeruen annyi feszultséget, negativat ad at példaul egy politikarol szolo beszélgetés a tévében, hogy rossz hallani is. Raadasul, mivel egyszeru emberként valtoztatni sem tudunk a fejleményeken a vilagban, meg is marad ez a negativ hatas.

Ukrajnai haboru, Covid- magasrol teszek ra, engem nem érdekel. Nem hat ram, esetleg annyiban, hogy dragul nehany elektronikai cikk. Engem is csak a maszk hordas bosszantott.

2023. febr. 11. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Pl én egészen tavalyig vilàgmegvàltó akartam lenni, és akkor éreztem jól magam ha olyat csinàlok ami a vilàghoz pozitívat ad (pl tanulni, fejleszteni magam mint mérnök, h jó munkàkat csinàljak.) Emiatt sosem elveztem a szorakoztato dolgokat, pl szg jàték kreatív hobby, mert mindig ott volt a rossz érzés h na most ezalatt az idő alatt tanulmànyozjhattam volna vmi szakmai anyagot. Illetve kbinden roszz érzést keltett benem : ne hasznalni a hosugarzot mert valsag van, nem togattam online ukran segelyszervezetet es lelkifurkam van. Ne pazarolj vizet mert aszaly lesz. Ne egyel halat mert kihal a tenger. Ne hasznalj muanyagot ne vegyel autot ne lelegezz stb, globalis felmelegedes, mesterseges intelligencia...



Tavalyi évben aztàn ràjöttem ezekbe acilàgfolyamatokba amik miatt rosszul erzem magam nem lehet tenni semmit bàrmennyire is szeretnék. Szóval az életcélom a vilàgmegvàltàsból àtment abba hogy nem kell semmi/senki csak 1 albérlet 1 pc-vel amin vegtelensegig elvagyok elvagyok jàtékokkal amiket komolyan veszek és egyéb kreatív hobbikkal, önfejlesztéssel stb. Ez egy hosszutavon stabil eletforma teljesen fuggetlen mindentol mindenkitol, legnehezebb talàlni jó gameket és hobbikat (pl en midjourney es blender segitsegevdl jatek 3d efekteket csinalok, ill pl cjatgptcel fejlesztgetem magam). Àt kell àllítani az agyat. Pl ha elkrzdesz pruntyogni egy jatekkal az nem elvezetes. De ha komolyan neki alsz es fejlodsz , es jatszol mas prol ellen nagyon jó es tanulsagos lehet h miert vesztesz es hogy legyel jobb stb.


Szóval lényeg h irl dolgoktól fuggetleniteni magad, elérhetetlen életcélikról àt kell àllni virtuàlis hobbikra.

2023. febr. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: ha a háborúval kapcsolatos és egyéb negatív hírek ilyeneket váltanak ki benned, nem kell nézni azokat. Lehet hasonló megvolt benned, csak egy inger fokozottan előhívta.

Egyébként lehet segítséget kérni pszichológustól.

2023. febr. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Ne nézz híreket, változtass szemléletet.
2023. febr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 de azért az is opció, hogy őrülten elkezdesz rohanni és rendbetenni mindent a világban :D
2023. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!