Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül mennyire ciki kirándul...

Egyedül mennyire ciki kirándulni vagy moziba menni/ètterembe beülni stb?

Figyelt kérdés

Sajnos párom nincs a barátnőim pedig vagy családosak vagy párjuk van. Nagyon unatkozom hètvègente ezèrt gondoltam ha jön a jobb idő akkor kimozdulok valahova. Mert itthon megfogok őrülni a 4 fal között. De nem tudom mennyire fura ha egyedül megyek helyekre.


31/N


2023. febr. 12. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem fura.
2023. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Elösször nekem is fura volt mert itthon van a kèt fiam akik mèg kicsik. Mindenki dolgozik. Simán elmentem eggyet sétálni plázazni.
2023. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Heti szinten csinálom ezt, egyáltalán nem fura!
2023. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes. Azt érzem inkább furának, ha valaki csak kísérővel tud vagy akar elmenni pl egy rendezvényre. Nem kell mindig, mindenhová egyedül menni, de soha ne legyen akadály az, hogy nincs kivel. Olyankor menj egyedül!
2023. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem fura. Én sok helyre járok egyedül, és látom, hogy mások is. Ha meg valaki netán furának tartja, azzal nem kell foglalkozni.
2023. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nagyon társas lény vagyok, szóval én se szeretek ilyeneket egyedül csinálni.

De nem fura. Embere válogatja.

2023. febr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem szeretnel egy kutyat? A setahoz a legjobb tars a kutya. Meg tarsasagot is lehet talalni a kutyasetaltatassal. Kavezoba nyugodtan mehetsz egyedul, ma mar megszokott, hogy itt intezik kulonfee ugyeiket mobilrol az emberek. Ulj be nyugodtan egy kavezoba es ha zavar, hog egyedul vagy szorakoztasd magad a telefonoddal. minden megoldas nagyon jo, csak ne maradj egyedul a negy fal kozott. Szep tavaszi napokat kivanok.
2023. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire. Rendszeresen beülök egyedül moziba, ha kijön egy film ami érdekel, eszek egyedül étteremben, járok egyedül túrázni, korcsolyázni, strandolni, koncertre, stb.

A legtöbb esetben a max interakció az volt, hogy valaki, aki szintén egyedül jött, megkérdezte, csatlakozhat-e. Aztán volt egy jó délutánunk vagy esténk közösen egy idegennel.

2023. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten szeretek újabban egyedül menni moziba, színházba. Pedig nekem férjem, gyerekeim is vannak. Nekem egyfajta függetlenség, hogy nem azzal foglalkozom, a mellettem ülő mit gondol a darabró/filmről.

A helyedben járnék könyvbemutatókra, moziklubba és egyéb társasági eseményekre, hátha megismerek értelmes embereket.

2023. febr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőim külföldön élnek, így legtöbbször kénytelen vagyok egyedül tekeregni. Először nekem is fura volt, de már megszoktam.
2023. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!