Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézik le az embert,ha...

Miért nézik le az embert,ha egy húzós kocsival megy bevásárolni?Tegnap voltam vásárolni és ahogy jöttem hazafelé,olyan megvetően nézett rám a buszvezető,hogy még a bérletet sem kérte,csak végigmért megvetően. Miért ciki, ha nem akarok megszakadni ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 25. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Mert valaki elkeresztelte banyatanknak. Én sem szeretem, mert tömegben balesetveszélyes, nem látjuk, és ráléphetünk. Tény, hogy kiváltja a cipelődést.
2022. dec. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Gondolom fiatalember vagy...
2022. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy érdekes helyzet, amelyről mind az utasok, mint a közlekedési vállalat tehet.

Az utasok jelentős hányada minden lehetséges alkalmat megragad arra, hogy ingyen vegyen igénybe valamit, aminek ára van.

A vállalat pedig megelégelte azt, hogy egyre több az ilyen utas, ezért úgy próbálja meg érvényesíteni az anyagi ellenszolgáltatás behajtási célkitűzéseit, ahogyan csak módjában áll.

Ennek a szüleménye az első ajtós, utazásra feljogosító okmány bemutatásos mutatvány, amelyet elsősorban hétvégéken és ünnepnapokon látja értelmét jelenleg a cég.

Ha küzdelem nem fajult volna odáig, mint ahol jelenleg tart, akkor nem lenne szükség arra, hogy az első ajtón préselje fel magát az ember egy ilyen szerkezettel. Az meg már egy másik aspektusa a történetnek, hogy sok "utas" hajlandóságot sem óhajt mutatni arra, hogy megpróbáljon mások érdekeit is szem előtt tartva utazni, - sokan olyan szinten meg vannak feledkezve arról, hogy milyen dimenzióban vannak, mint ha nekik épült volna egyszemélyes használatra a bolygó. Az általad leírt szerkezet "banyatank" elnevezés is erre vezethető vissza.

A sofőr nem tudott mást tenni, - engedett felszállni az első ajtón és abbéli reményekkel nézett rád (vélhetően), hogy nem állsz meg a közlekedési folyosó lezárására tökéletesen alkalmas szerkezettel úgy, hogy el is zárd vele a folyosót.

2022. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
mennyi fér egy banyatanka max 20kg , ha ennyit nem vagy képes férfiként hazza vinni az valóbban szánalmas
2022. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok, de azért miért szakadjak meg a cipelésben, ha húzni is lehet. Különben én sem szeretem, ha előttem húzzák én is cangatni szoktam , de nem azért, mert lenézem, hanem azért, mert félek, hogy átesek rajta.
2022. dec. 25. 10:59
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg a fizikumod végett nézett úgy, nem a banyataxi miatt.
2022. dec. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Honnan tudod, hogy a buszsofőr nézése "megvető" volt. Egy ismeretlen embernek simán lehet ez a normális nézése. Ha mégis megvető volt a nézése akkor honnan tudod hogy a banyatank miatt volt. (Simán lehet az hogy lassan szálltál fel az első ajtón, vagy csak a sofőrnek volt rossz napja...)


Ne csinálj magadnak problémát ott ahol nincs.

2022. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
Valahogy az önbecsülésemre nem férne rá hogy húzzam a "banyatankot". Persze vitathatatlan hogy praktikus, de valahogy akkor is van valami tré megjelenése.
2022. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ez a te komplexusod, ill. félreérted a szitut, ha volt is benne valami. Ha járműre szállsz, illenék úgy felszállni, hogy rögtön meg tudd mutatni a bérleted, ne ott kezdd el elővenni, főleg úgy, hogy mindkét kezed foglalt, és feltartod a felszálló sort, na meg a többi utast, mert nem indulhatna miattad a busz. Ne csodálkozz tehát, hogy lenéznek, mert ennyire nem vagy képes! Tehát ez nem a banyatankról szól, hanem csakis rólad.


Amúgy meg tényleg minek megszakadni, ha nem muszáj.

2022. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha dec 24-dolgoznál, neked is meg ető lenne a nézésed mjndenkire.
2022. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!