Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyedül mennyire ciki kirándul...

Egyedül mennyire ciki kirándulni vagy moziba menni/ètterembe beülni stb?

Figyelt kérdés

Sajnos párom nincs a barátnőim pedig vagy családosak vagy párjuk van. Nagyon unatkozom hètvègente ezèrt gondoltam ha jön a jobb idő akkor kimozdulok valahova. Mert itthon megfogok őrülni a 4 fal között. De nem tudom mennyire fura ha egyedül megyek helyekre.


31/N


2023. febr. 12. 20:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki vagy furcsa dolog egyedül kimozdulni. Sok ember tesz így rendszeresen.
2023. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a szólóban külföldre utazást szerintem mindenkinek ki kellene próbálni.
2023. febr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura kicsit se.Miért ne mehetne el egy ember egyedül enni,kirándulni,vásárolni?Alap dolog ez is hiszen nem kell mindehova társasággal menni.
2023. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
73%

A hetkoznapokat en is egyedul tolom le. Könnyen megszoktam, neha jo is egyedül, estenkent annyira mar nem.

A hetvege a gaz, vagy ha van valami program es nincs senki akit erdekelne. Általaban ilyen egy koncert. Kirandulni is siman elmegyek egyedul, ha a fővarosba megyek akkor figyelek h olyan helyen szalljam meg ha kell, amit ismerek, egy biztonsagos hely. Moziba viszont nem vagyok kepes egyedul elmenni, munkatarsakkal megyek mostansag.

De ezeket leszamitva menj! Menj! Ne felj h egyedül vagy, ha kicsit felsz szerezz be egy paprika sprayt, tanulj meg erossen ütni. De semmikepp ne maradj a negy fal kozott. Sok szerencset!

Egy sorstárs. 🙂

2023. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Cikinek semmi szín alatt nem ciki, furának sem fura más szemében (észre sem fognak venni), neked lesz eleinte fura, aztán remélhetőleg rákapsz, és sokat, minőségien fogsz feltöltődni!

Nagyon fontos egyedül is kimenni, sajnos a négy falnak beszippantó ereje van.

Én is folyton küzdök ezzel, sajnos még ott tartok, hogy nekem is fura minden, de hiszem, hogy ez egyszer majd átfordul. Már vannak jelei.

2023. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!