Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon sok lehet a...

Ezen az oldalon sok lehet a kamuzó ember?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy meló, kereset, szex, ismereti háló stb. hazudoznak össze dolgokat m
2023. febr. 13. 14:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Ezen az oldalon is.
2023. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb oldalon,nem csak itt.
2023. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Itt szinte csak azok vannak.
2023. febr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
93%
Egészen biztos.
2023. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Néha olyanokat olvasok, hogy az agyam eldobom. De komolyan, ez mire jó? Én is írhatnám, hogy mit tudom én, anyám szívsebész, apám ügyvéd, én meg programozó vagyok, csak éppen nem tudom, ennek mi értelme lenne...
2023. febr. 13. 14:57
 6/25 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg sok embernek keserű a valóságban élni az életet, ezért jó ha legalább valaki azt hiszi róluk hogy nem azok, mint akik valójában. Az ilyenek meg is ragadnak örökké ebben a posvány helyzetben, mert nem ismerik be maguknak se azt amin változtatni kellene.
2023. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%

De ha neha olvasol ilyeneket, akkor miert nem tudod elhinni? Azt ugye kijelenthetjuk, hogy a valosagban leteznek ilyen emberek. Szerinted miert nem lehet, hogy neha irkalnak ezen az oldalon?

Nekem pl apamnak is, anyamnak is “kulonleges” munkaja van jo penzert, nem mondanam ismert embereknek oket, de ha valakit itt erdekel a temakor, amiben dolgoznak, meg akar ismerheti is oket veletlenul, mert szerepeltek musorban, ujsagokban.

Szerinted mi indokom lenne kamubol irni? :D De ha ez megnyugtat, en nem lettem egy szuperul kereso jol meno valaki, nekem szimplan konnyebb eletem van a szulok miatt, de atlag meloval. :D

2023. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Mindenhol sok az ilyen ember, nem csak ezen az oldalon.
2023. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%

Máshol is, nemzeti sport lett a kamuzás és neten vetítés, sok frusztrált csöves ember között. Ezen élik ki magukat hogy hatalmasnak, gazdagnak és sikeresnek hazudják magukat, közben már ők is elhiszik :D

Itt gyakorin meg sajnos mégkönnyebb hazudni, facen és fórumokon azért könnyebb kiszúrni mivel ott van név és sokszor mások már ismerik az előzményeket. Gyakori meg teljesen névtelen. Szóval add össze.

2023. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Igen, itt mindenki minden téren tökéletes, 5 nyelven beszél és havi egy millió felett keres. Aki nem ilyen, azokat lenézi, megveti, alázza. És mindenki jól néz ki.
2023. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!