Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak ezen az oldalon sok az...

Csak ezen az oldalon sok az antiszociális ember vagy egyébként is ennyi?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdés alatt derül ki, hogy mennyien nem szeretnek emberek között lenni, sokan hangoztatják, van aki egyenesen utálja az embereket, más csak hálát ad azért, ha egyedül van. Itt GYK-n gyűlik össze, az "interneten" gyakorlatilag sok ilyen beállítottságú ember vagy egyre jobban igényeljük napjainkban az egyedüllétet?..
2022. jan. 6. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Nemcsak itt, hanem más oldalon is. Viszont emiatt megnehezíti az ismerkedést is, mert azok az emberek, akik akarnak komolyan ismerkedni, sok ilyen antiszocba futnak bele és az egész kedvüket és idejüket elveszik. Az ilyen antiszoc embereknek a legjobb lenne, ha nem is kommentálnának sehova, és akkor nem is fenyeget senkit se az a veszély, hogy ráír és ismerkedni akar vele. Mert ezek az antiszoc emberek, még arra sem képesek, hogy jelezzék a másiknak, ők nem vevők az ismerkedésre.
2022. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Ide jönnek szóval csak itt sok. Nagy része ki se megy a panelból egész nap itt van. Munkája sincs. Való élet más. Ott ilyen embert ki nézik.
2022. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Mivel semmi élet céljuk csak vannak, ki sem mennek, hol máshol lennének csakis a neten. Itt nagy részt ezek vannak.
2022. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Más oldalon is rengetegen vagyunk ilyenek, de nem igaz, hogy nincs munkánk és életcélunk. Én dolgozok, napi 8 órát egy irodában, szerencsére kevés emberi kontakttal és a céljaim közt szerepel egy külvárosi vagy vidéki ház meg vásárlása.

Nem vagyok szociális alkat, eléggé meg kell játszanom magam társaságban és ez fusztrál. Sajnos kevés emberrel találom meg az összhangot, nem azért mert mindenkit utálok, vagy annyira gáz lennék.

Nekem egyszerűen elegem van a képmutatásból és a színjátékból, amit az emberek nap mint nap a szemembe hazudnak. Lehet én is befásult vagyok.

2022. jan. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarok senkit megbántani, de rendesen össze fújta itt a szemetet a szél.
2022. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Nemtom de én szeretlek titeket
2022. jan. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Sok van, az tuti.
2022. jan. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Na megsértődtek az élettelen prolik :D
2022. jan. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Franc se tudja. Nekem van munkám, házas vagyok, vannak barátaink. De alapvetően én is baromi antiszociális vagyok. Nem állok le jópofizni idegenekkel és ha egy mód van rá, akkor kerülöm az embereket.


1000x inkább elmegyek egy erdőbe kirándulni, minthogy bemenjek a plázába, nyaralás alkalmával inkább a panziót választom mint a hotelt, hogy minél kevesebb embert lássak.


A házválasztásnál is szempont volt, hogy minél messzebb legyen a várostól és max a baglyokat halljuk este meg ősszel a szarvasbőgést. A barátainkat szeretem, velük gyakran összeülünk, de alapvetően ők is kerülik a tömeget. :D viszont nem vagyok alapjáraton barátkozós, nagyon megválogatom, hogy kikkel kerülök közelebbi kapcsolatba.


Mindenki más meg hagyjon békén.

2022. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A gyakori kérdéseken nagyon sok toxic sz@rdarab van. Felteszel egy kérdést normálisan, és egyből jön az anyázás, trash válaszok.
2022. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!