Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek èn látom rosszul...

Szerintetek èn látom rosszul ezt a dolgot?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már 2 hete nem beszèltem.

Dolgozik,munka után otthon takarít, főz stb.

Elmegy a boltba ilyesmi.

De azt nem hiszem el,hogy egy hèten 10-15 perce nem lenne,hogy felemelje a telefont.

Nem minden nap gondoltam,hogy keressen de egy hèten egyszer igazán hívhatna.

Vagy ennyire nem vagyok neki fontos ezèrt nem keres?


31/N


2023. febr. 13. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Hol van az kőbe vésve, hogy hetente 1-szer fel kéne hívjon? Ennél lazább kapcsolatok is vannak a világon.
2023. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

Talán még a pasimtól megerteném ezt a kérdést de bnőtől?

Bakker akkor írunk egymásnak amikor akarunk.nincs idő.

2023. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bele van fásulva a mókuskerékbe, velem volt már ilyen. Én írtam pár felületes szót Messengeren 1-2 fontos embernek, de ennyi. Beláttam, hogy az lenne a jó, ha személyesen találkoznánk, és elhívtam őket, de lehetséges, hogy ez a te barátnődnek nem esik le, vagy tényleg teljesen be van fordulva... Próbáld meg elhívni valahova és beszéljetek. Próbáld meg valahogy megfigyelni rajta ott, hogy nem vagy neki fontos, vagy valalami baja van (kimerültség, burn out, depresszió, magánéleti probléma, stb.)

32N

2023. febr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

És TE miért nem kerested ŐT?

Úrnő és csicska viszonya ez köztetek, hogy mindenképpen neki kéne téged keresnie?

2023. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi kapcsolatok "erőssége" a két fél tekintetében általában nem kiegyenlített, nem egyforma.
2023. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
A mai emberek elvannak a kis életükben, nem akarnak ismerkedni, kapcsolatot létesíteni-, majd megtartani azt. Félnek a felelősségtől.
2023. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39%
Sajnos a jelenlegi rohanó világ ezt hozta.Ne okold biztos van magyarázat.Én rákos lettem a covid védőoltás után.3 g,ermekem közül lányom van,hogy naponta többször hív,de van mikor 2-3 nap kimarad.Dolgozik,2 kicsi gyermek valamint ő is beteges lett a második oltás után,sajnos már 1 éve.A 2 fiam közül egyik sem hív.Mióta beteg vagyok az 1 év alatt csak ha összefutottunk akkor beszéltünk.Ők folytatják a vállalkozást sok baj,gond,egyik unoka autista 75km reggel este iskoláig + Bp heti szinten.Az 5 éves egészséges őt is óvoda,angolnyelv,tánc,iskola előkészítő.Nagyobbik fiam lánya Ausztriában tanul már 5 nyelven beszél,a 2 fiú 2022-2023 Európai Magyar Bajnok.Fiam is pajzsmirigyre műtötték 4 kemot kapott,de dolgozott 1 vagy félnapott volt kórházban.Igaz jól esne ha nem a pénz és hírnév után futnának folyton s rám is maradna legalább heti pár perc,de ha én nem megyek a fiúk nem jönnek nincs idő" Barátnődtől megkérdezted már hogyan érzi magát mire van ideje???? Én időnként megcsörgetem őket ha 2-3 hétig nem találkozunk.Előfordult,hogy fiam visszahívott mert közben munkakapcsolat miatt hívták s 2ó 45 percig beszéltünk akkor ráért mert úton voltak.Sajnos ez a rohanó világ.
2023. febr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha épp lelki nehézségeken megy keresztül, és azért nem keres? Én inkább aggódni szoktam a barátaim iránt, ha a korábbi "menetrendet" megszakítva huzamosabb időn át nem jelentkeznek.
2023. febr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!