Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok nő miért van úgy oda...

Sok nő miért van úgy oda Johnny Depp-ért?

Figyelt kérdés
2023. febr. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Mert egy szimpatikus jellem, akik sokak számára vonzó külsővel bír (pláne amikor fiatalabb volt), illetve a filmes karakterei is népszerűek és szerethetőek.
2023. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%

Én nem vagyok oda érte.


Nekem nem szimpi és nem szeretem a rossz fiúkat!

2023. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem voltam oda érte, de tulajdonképpen meg tudom érteni, ha valaki igen. Régebben kimondottan jól nézett ki, akinek tetszik az ilyen stílusú pasi. Ma már persze eléggé le van rottyanva, meg van öregedve, már csak a régi sármjából él. Ez a háborúskodás Amberrel egyiküknek sem tett jót.
2023. febr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nekem világ életemben nagyon tetszett, egyszerűen az ilyen típusú férfiak jönnek be, ez ízlés kérdése.

Jó, most már nem néz ki olyan jól, mint mondjuk 10 éve (szerintem akkor nézett ki a legjobban, nem is huszonévesen), de hát ez van, egyszer mindenki megöregszik.

2023. febr. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sose szerettem a kihúzott szemű affektáló homokos kalózokat.
2023. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Karib tenger kalózaiban nagyon bejött (mind külsőre, mind személyiségre) De az csak egy szerep. Maga az ember, a való életben, kicsit sem jön be. Szóval Jack Sparrow bejön, Johnny felejtős (főleg a mostani fizimiskájával, botrányos a stílusa)
2023. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!