Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire vettetek vissza az...

Mennyire vettetek vissza az életszínvonalatokból a 2 évvel korábbihoz képest? Mi az, amin ma már spóroltok az elszállt árak miatt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 07:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szeretek főzni, de ha nem értem rá, vagy nem volt kedvem, inkább rendeltünk. Most főzök minden nap.

A boltban nagyon megnézem, mit veszek meg.

Nem járunk moziba.

Magamnak nagyon ritkán veszek bármi extrát. A gyerekeknek még szoktam, nekik ruha is kell, mert nőnek, de magamnak azt se veszek.

2023. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tejtermékeket nem igazán veszek :/ ☹️
2023. febr. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Semennyire nem vettem vissza, a bérem jobban nőtt, mint az infláció.
2023. febr. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebb joghurtot veszek, azt nagyon szeretem, de annyira drága lett, hogy csak az akciósokból veszek néha. Ezen felül a kajarendeléseket beszüntettük, elvétve van csak, hogy pizzát rendelünk, kb félévente egyszer.
2023. febr. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
74%
Utálva leszek, meg lepontozva, de semennyire.
2023. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Több, mint 15x annyit keresek, mint eddig, szerinted nézem az árakat?
2023. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

2

Mert kitermeled magadból? Fent vagy lent vajon a bio-tejtermék:DDD

2023. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
44%

Én nagyon szeretném, ha az árak a boltokban a nagyon jól keresőknek külön 10x több lenne bármit vesznek, hogy érezzék az életet:)


Már kosarat se viszek vásárláskor, mert ami kell, az kézben is elfér meg hát miféle "embernek" néznének, ha pénzes kocsival vásárolnék, tolvaj burzsujnak? Azt már nem!:DDD

2023. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Metionin ***** válasza:
81%
Korábban gyakran rendeltünk menüt, mostanság már nem, inkább főzünk hétköznap is. Jelentősen lecsökkent a sajtfogyasztásunk és nem eszünk már chipset, sem marhahúst. Én laktózérzékeny vagyok, a mentes termékek eddig is drágák voltak de most már konkrétan semmit nem veszek a lidlis olcsóbb lm tejen kívül, abból spájzolok be ha akciós, a lm joghurtok, puding, egyéb már felejtős. Nem arról van szó, hogy ne tudnám kifizetni ezeket még most is de egyszerűen annyira felbax, hogy milyen drága lett egy szaros vajkrém pl. hogy csakazértsem veszem meg.
2023. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Marhaságokat eddig se vásároltam.
2023. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!