Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól érzed jelenleg magad...

Jól érzed jelenleg magad Magyarországon?

Figyelt kérdés

Avagy tervezel külföldre menni?

Mi az oka ha szeretnél elmenni?

Mi az oka ha maradni szeretnél?


2023. febr. 23. 19:12
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem jól magam. Nem tervezek külföldre menni. Öreg vagyok.
2023. febr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
94%

Azon felül, hogy egy tanári fizetésből nem tudsz itt megélni és mégis folyton az arcodba hazudnak, hogy "de igenis jól élsz" a nyilvánvaló tények ellenére, már nagyon unom az egész politikai palettát.

Semmi újdonság már évtizedek óta. Ugyanazok az egykori kommunisták passzolgatják egymásnak a hatalmat, vagy esetleg néhány nyugatról fizetett kis srác is bepróbálkozik, teljesen komolytalanul. Én ettől már nagyon megundorodtam.

2023. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
91%

Nem érzem magam jól.

Ennek csak annyi az oka, hogy kezdem szégyelleni azt, hogy magyar vagyok, mert tudom, hogy egy normális intelligens külföldi ember mit gondolhat rólunk, hogy milyen egy ostoba balkáni nép vagyunk.. és ez rossz érzés. Szeretnék egyszer egy kicsit is büszke lenni arra, hogy nálunk valami tök jó, ami máshol mondjuk nincs.. de hát nem lehet.


Nem tervezek egyelőre.

2023. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
91%
Hármassal tudok azonosulni teljes mértékben.
2023. febr. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
22%

1.Jól érzem magam.

2.Voltam már külföldön, nem akarok többet, arányaiban nem éltem jobban.

3.Szeretem a nyelvet, a kultúrát, tájakat itthon, szeretem, hogy nem minden második ember bevándorló. Bocs, hogy kimondtam.

2023. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy bocs, ez a "szégyellem, hogy magyar vagyok, mert mit gondol egy külföldi" annyira ócska duma.Egyrészt mert nem minden külföldi értelmes, tájékozott...másrészt minden országban van, ami miatt szégyenkezni kell, avagy büszkének lehet lenni.
2023. febr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
98%

1. Alapvetően igen.

2. Voltunk már és nincs kizárva, hogy ismét megyünk. A kevés fizetés és a menthetetlen társadalom miatt.

3. Maradni is ugyanezért maradnánk érdekes módon. Hátha valaki az asztalra csapna végre és megtörténne a magas szintű pszichoedukáció. Jó lenne a részese lenni.

És alapvetően szeretem az anyanyelvem, a magyar humort, a tájakat.

2023. febr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
91%

6:

Baromságot írsz.

Mindneki olvas híreket, mi az hogy nem tájékozott? Az folyika csapból is hogy orbán megint megfúrt valamit az unióban, hogy putler f@szát szopja. Ehhez tájékozottnak se kell lenni, mert a vak is látja és tudja. A jelen helyzetben ez ha nem visszás, akkor semmi.

De ez csak a jéghegy csúcsa, annyi minden miatt lehet szégyellni hogy lehetetlen felsorolni.

2023. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Hans Pötterman ***** válasza:
79%
Mivel fogalmam sincs milyen külföldön élni, életemben nem léptem át az ország határát, nincs viszonyítási alapom, így elvagyok, hova ugráljak már
2023. febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
14%
Nem értem az 5-ös lepontozását. Jó lenne ezen a szinten tartani. Miért baj, ha valaki jól érzi magát? Ezen mi a rossz válasz? Pont erre értem a pszichoedukáció hiányát. Hogy súlyos bajok vannak a fejekben. Miért annak örül a magyar, ha más is nyomorult?
2023. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!