Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan konfliktusod,...

Volt már olyan konfliktusod, veszekedésed, nézeteltérésed itt gyakorin, ami valamiért elmékezetes maradt neked? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem. A neten írt dolgok nem okoznak sebeket ismeretlen emberektől, de még az ismerősöktől sem Fb.-on. Se lájk, dislike, lepontozás. Gyerekes.


A való élet, a szavak, a tettek azok tudnak ütni.

2023. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Annyi mocsok van itt, hogy a kedvesség marad meg, ha előfordul.
2023. febr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Volt. Nem tudom előkeresni, valószínűleg törölték, pár éve volt ez. De most is vállalom a véleményem változatlanul. A következő kérdést tettem fel: hol lennél szívesebben, pálmafás tengerparton vagy itthon falunapon? Már a többségi válaszon is meglepődtem, azt sem gondoltam hogy ekkora fölénnyel nyer majd a falunap. Akkor leírtam, hogy az szerintem igénytelen szórakozás (nem azt mondtam hogy ez jó vagy rossz, de azt fenntartom hogy igénytelen), és nem értették a különbséget, hogy attól még lehet jó valami, hogy igénytelen. Számos dolgot szeretek, veszek én magam is, ami nekem tetszik és mégis igénytelen. Na ott amit kaptam... de nem baj, elfért rajtam.
2023. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pár éve volt egy kérdés, ami a férfi-nő/ fiú-lány barátság létezését pedzegette. Előttem is mindenki azt írta, hogy nagyon ritka az ilyen (mármint, ahol az egyik fél nem kezd többet érezni), ugye én is ezen a véleményen voltam. Egy konkrét példát is írtam, ami megegyezett a kérdezőével, csak az enyém az ellentétes nem szemszögéből íródott. Rajtam vezette le a frusztrációját és úgy kiosztott a gyerek (vagyis remélem nem 18+-os volt olyan helyesírással, meg viselkedéssel/mentalistással) privátban, a "mocskos ribizli" volt a legenyhébb közülük. Rögtön tiltottam, de nagyon megmaradt, hogy ennyi miatt képes volt úgy és olyan hosszan mocskolódni rám, pedig semmi bunkóhangnem nem volt a részemről, sőt, személyeskedés sem, vagy bármi, egyéb provokatív dolog.

Ettől eltekintve megesik, hogy belém állnak, kiforgatják a szavaim, de durvább (lekopogva!) csak az az egy volt.

2023. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Itt kószálsz, te lepontozós idióta? Legyen ez a legnagyobb örömöd az életben te majom!
2023. márc. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen nyomorult életük lehet azoknak az embereknek, akik az itteni lepontozáson siránkoznak... 😂😂

Remélem, hogy a hátralevő élete is ugyanígy fog telni az összes ilyen szánalomnak.

2023. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!