Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez furcsa bennem?

Ez furcsa bennem?

Figyelt kérdés
Hogy én nagyon hamar be akarom a másikat jelölni ismerősnek facebookon, pl. a munkahelyen váltok valakivel 1-2 szót, aztán már érdekel a neve, be akarom jelölni ismerősnek hogy írogassak vele. Mások mintha erre nem feszülnének ennyire rá, nem lenne nekik olyan fontos hogy valakit bejelöljenek ismerősnek facebookon. Jól látom ezt?
2023. febr. 27. 06:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha látom azt is hogy valaki egy másik emberrel élőben tök jól elbeszélget, de Facebookon még nem is ismerősök egyáltalán. Ez is erre enged következtetni
2023. febr. 27. 06:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért fontos neked? Sokan nem szeretik/nem szeretnék ezt, mert megvan a saját életük, és nem akarják a munkahelyet is hazavinni még akkor sem, ha a személyiségeddel nincs is gond.

Nem feltétlen jó a másikra ráakaszkodni, eléggé bezárkózott társadalom a mienk.

2023. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kettes kommentelő tökéletesen leírta. Azt tisztázd magadban, neked ez miért fontos. Illetve tartsd tiszteletben, ha másnak nem az, sokaknak nem az jól vetted észre.


Annyit tennék csak hozzá, szerintem sem jó a magánéletet, jelen esetben a Facebookot a munkával keverni.


Két példa jut most eszembe. Egy rokonomnak a főnöke is az ismerősei között volt. Betegszabin volt, és hát kitett egy képet a Balatonról pár nap múlva, jó idő volt, fürdött egyet a strandon. A főnök meglátta, és számonkérte,hogy mégsem annyira beteg? Kínos volt, de tisztázták, nem lett gond.


Másik példa, egyik kollégám belájkolt több babás Facebook oldalt, illetve belépett babás csoportokba, amikben én is benne vagyok, így tudtam meg, hogy várandós, mielőtt a munkahelyen szólt volna. Nem nagy dolog, nyilván nem mondtam el senkinek, a bejelentéskor "lepődtem meg" és gratuláltam én is.


Ezek persze apróságok, de ki tudja, mik sülhetnek ki hasonló helyzetekből 😁

2023. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, nekem is vannak kollégáim, hogy "bejelöltelek Facebookon!"


1. Lesz@r0m

2. Azt se tudom már mi a jelszavam oda, 2 éve be se jelentkeztem. :D

2023. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!