Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Igaz az, ami ebben a cikkben...

Igaz az, ami ebben a cikkben van, hogy hetven-nyolcvan évente az éppen akkor élő nemzedékekre a többiekénél ijesztőbb és kiszámíthatatlanabb élet vár?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 27. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mandiner oké....
2023. febr. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. febr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A történelemben vannak jobb meg rosszabb időszakok. És ugye ez helyileg is eltérő.


De hogy ez pont mindig 70-80 évente jönne, azt nem hiszem...

2023. febr. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

A legijesztőbb csak az lesz ami ezután következik.

Aki kicsit is képben van az tudja, hogy a szupergazdagok továbbra is azt csinálnak majd amit akarnak, a többieket a mesterséges intelligencia fogja rabszolgasorban tartani.

Ráadásul erősen fogy az az idő amíg még szabadon tehet az ember amit akar...

Aki nem hiszi az olvasson utána.

2023. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Uhh barátom.. az egy dolog, hogy kényelemért kinyilatkoztatod, hogy a "mesterséges intelligencia" irányít, de engem csak az élet irányít: te ,ő, Gipsz Jakab persze lehet mondani , hogy sokat fognak befektetni szoftwarekbe és talán még az én elnyomásomba is, de hogy őszinte legyek cseppet sem izgat ki mit kezd a saját életével. Minden ami az életemben van abban az én kezem nyoma is benne van.
2023. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6.

Tudom, hogy kemény dolgok ezek és nekem sem tetszenek de attól, hogy bedugod a fejedet a homokba a mesterséges intelligencia nem a jövőé, ugyanis már itt van!!

Csak idő kérdése, hogy mikortól veszi át az irányítást és a teljes hatalmat.

2023. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
#5, #7: fú de lehánynám az ilyen ostoba baromállatokat
2023. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
7: tudod te mi az a mesterséges intelligencia egyáltalán? Milyen hatalmat vesz át? Komolyan.
2023. febr. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gazdasági szakértők által elfogadott tény, hogy észrevehető egy olyan ciklikusság, hogy kb 70 évente történik egy nagy gazdasági összeomlás. Nyilván van eg yhalom módosító tényező, ami ezt befolyásolja, de ugye pl 1850es évek környékén vol egy nem kis mértékű változás a világban, aztán 1930ban volt gazdasági világválság... aztán 2008-ban... csak a 2008assal az ag ond, hog ynem lett megoldva, csak befoltozgatva, szóval az pl nem minősül lezárt válságnak, nem véletlenül recseg-ropog a mostani rendszer.
2023. febr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!