Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kortárs művészek/egyetemi...

A kortárs művészek/egyetemi hallgatók miért öltözködnek úgy, mintha épp egy nyolcvanas évekbeli drogtanyáról érkeztek volna?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm az MKE-ról meg a MOME-ról, és szinte kivétel nélkül nullás géppel van letolva a csajok haja, óriás dolláros aranylánccal a nyakukban, fura tetkókkal és igénytelen ruhákkal mászkálnak. A fiúknak szőke hajuk van, sok fülbevalójuk, nagyon giccses és csúnya párducmintájú ingeket hordanak, amolyan elb*szott hipszterek.

Lehet, hogy én nem vagyok menő, pedig én sem a legolcsóbb plázaboltból vásárolok magamnak ruhákat.

Csak azt nem értem, hogy mire ez a felhajtás? Ezek felnőtt emberek, nem tínédzserek.


2022. márc. 12. 07:29
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Attól hogy te ismerősöid ilyenek nem szabad általánosságban beszélni.Én pl bármennyire is hihetetlen ismerek teljesen normális egyetemistákat.A szőke haj meg miért probléma?Képzeld van aki olyannal születik.(Volt egy osztrák ember aki ezt erőteljesen a világ tudtára is akarta adni.)
2022. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Egyszerű szélsőbalos követelmény. Hasonló elvont hülyeség, minthogy az újságcikkekben kvóta van, hogy hány helyesírási hibának kell lenni.


Az összes ilyennek az lenne elvileg az alapja, hogy senki ne érezze magát kirekesztettnek. Minél hülyébben, minél elvontabban néz ki valaki, annál jobban lehet nyomni a sokszínűség-propagandát, és annál nagyobbat élveznek a cimborák, hogy ők milyen toleránsak, mert még ilyen elfuserált figurát is bevesznek maguk közé.

2022. márc. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2: gondolom a környezet van rájuk ilyen hatással, mivel ott ez a norma, és ciki “átlagosnak” lenni. Ezt még egy 16-21 évestől megértem, de felnőtt emberektől már nem igazán. 25 évesen már csak van annyi esze valakinek, hogy rájön, hogy úgy is lehet különlegesnek lenni, ha valaki nem erőlteti. Sőt, ők mind annyira különlegesek és egyediek, hogy észre sem veszik, hogy mind egyforma.
2022. márc. 12. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Öltözködésben is mások akarnak lenni.
2022. márc. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!