Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne a kinézetem...

Mit tegyek hogy ne a kinézetem alapján ítéljenek meg?

Figyelt kérdés

Hirtelen megváltozott a külsőm, és azóta folyamatosan megkülömböztetést kapok.



Gyűlölöm hogy akárhová megyek mindig a kinézetem a téma, úgy néznek rám sokszor mintha nem is tudom mi lennék, amikor meglátnak sokszor megijednek.

Nem akarok indokolatlan figyelmet kapni, normális szeretnék lenni mint mások, beszélgetni, élni stb. Nem tudom kezelni azt ami a külsőmmel jár.


És nem tudok változtatni rajta, maximum nullás géppel tudnám lenyírni a hosszú hajam, de akkor meg azért néznének furán.



2023. márc. 2. 00:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudsz változtatni egy hosszú hajon? LOL.
2023. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Ha lenyírnám tüsire maximum az lenne nagy változás.
2023. márc. 2. 01:14
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy leirast adj a kulsodrol: vagy nagyon jol nezel ki vagy nagyon rosszul. Vagy kepet mutass.


Altalanos tanacs: egyenes vonalu sotet /fekete hosszunaci ,enyhen bo zart fekete felso. Keves ekszer. Testszinu /francia mukorom.

2023. márc. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Miert mi van a hajaddal?
2023. márc. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem. Hogyan kapsz megkülönböztetést? Konkrét példát írj, légyszives. Odamennek hozzád az emberek és mondják, hogy gond van a külsőddel, a hajaddal? Kiknél téma a kinézeted, mit mondanak?
2023. márc. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 NTBS ***** válasza:
5%
Ez ellen semmit nem tudsz tenni.
2023. márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Márpedig az emberek első körben a külső alapjan ítélnek meg, mert azt látják. Utana meg megismernek. Ez ellen azt tudod tenni, hogy olyanok közelébe mész csak akik nem látnak.
2023. márc. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem fel sem ismernek, mióta szőke lettem. Egész konkrétan elmennek mellettem az utcán. Vettem másik szemüveget is. Ráköszönök vkire, tényleg nem ismer fel. De mondják, hogy jó, mert világos színeim vannak, nem kellett szemöldököt festetni. Engem nem izgat. Téged miért?
2023. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
És mi az ami hirtelen megváltozott rajtad?
2023. márc. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Legyünk őszinték, az egész világ sztereotípiákra épül.
2023. márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!