Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne a kinézetem...

Mit tegyek hogy ne a kinézetem alapján ítéljenek meg?

Figyelt kérdés

Hirtelen megváltozott a külsőm, és azóta folyamatosan megkülömböztetést kapok.



Gyűlölöm hogy akárhová megyek mindig a kinézetem a téma, úgy néznek rám sokszor mintha nem is tudom mi lennék, amikor meglátnak sokszor megijednek.

Nem akarok indokolatlan figyelmet kapni, normális szeretnék lenni mint mások, beszélgetni, élni stb. Nem tudom kezelni azt ami a külsőmmel jár.


És nem tudok változtatni rajta, maximum nullás géppel tudnám lenyírni a hosszú hajam, de akkor meg azért néznének furán.



2023. márc. 2. 00:49
1 2
 11/17 Psycho ***** válasza:

Ennyiből nehéz megválaszolni, mivel nem tudjuk, mi történt.


Ha újabban kirívó a külsőd, ne csodálkozz rajta, hogy ezt észreveszik az emberek. Vagy ezt hogy képzelted el? Kirívó a külsőd, de jajj mégse legyen az? Ha kilógsz a sorból, akkor azt kötelező érvénnyel észre is veszik - voltaképp ez volt a cél, nem? Akkor ez inkább siker, mintsem kudarc. De ha zavar az, hogy a figyelem középpontjába kerültél (azaz megbántad), akkor változtasd vissza, ha lehet.


Ha nem erről van szó, akkor felejtsd el amit írtam. Lehet, egyszerűen csak valami nagyot változtattál magadon, és újabban máshogy nézel ki, ami nem volt megszokott eddig. Ez esetben gondolom azoknak tűnik ez fel, és mondják ezt ki, akik ismertek korábban, és szemet szúrt nekik a változás. Ha ez a forgatókönyv érvényes, nem kell semmit sem tenned, mivel megszokják majd - idővel szépen lecseng a dolog.

2023. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkább csak beképzeled, hogy mindenhol te vagy a téma.
2023. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hat mit? Nezz ki ugy mint mindenki mas ha ennyire erdekel masok velemenye 🤷
2023. márc. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy te tudnál változtatni azon, ahogy mindenki más működik, se azt, hogy ezen kéne. Ők olyanok, az ő elméjük, hogy miből és hogyan vonnak le ítéletet, az ő működésük része.
2023. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
0%

"Márpedig az emberek első körben a külső alapjan ítélnek meg, mert azt látják."


Ha jól nézel ki frusztráltak és irigyek lesznek, tehát negatív, főként k-európaiak esetében.

2023. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Miért nem írod le hogy mi változott a külsődön?

Valami baleseti heg?

Vagy valamilyen foltok jelentek meg a bőrödön?

2023. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyen a világ külső alapján ítélnek az emberek.
2023. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!