Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a kinézetem...

Mit csináljak ha a kinézetem miatt lekezelően viselkednek velem?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem a 30-at, szóval már felnőtt vagyok. A gond az, hogy sokszor 18-nak se néznek. Emiatt nálam fiatalabbak is úgy kezelnek mint egy taknyos kölyköt. Online szinte nem tudok anélkül véleményt írni bármilyen témában, hogy ne jönne egy nagy okos és mondaná, hogy kis taknyos létemre mit értek én a témához, ne szóljak bele a nagyok dolgába.
2022. dec. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Engem is 20nak neznek folyton, de en orulok neki 😀 mas velemenye meg kit izgat, mondjuk en nem irkalgatok velemenyt meg am is kint a szul datumom
2022. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
100%
Engedd el. Én 32 vagyok és sminkben is 20-nak tippelnek, smink nélkül meg vagy 16-nak. Olykor lekezelőbben beszélnek velem, mint amikor tényleg tini voltam, röpköd a "kiccsaj" meg a "kislány" ha utalnak rám, régen amikor laborban dolgoztam, sokszor eligazítottam a betegeket ha rossz helyen várakoztak és rendszeresen nem hittek nekem, mert egy ilyen kislány mégis honnan tudja. Meg a jaj majd meglátod ha elmúlsz 20, majd xyz dolog lesz (hízol, nem bírsz majd sportolni, hirtelen akarsz majd gyereket stb.) miközben már 10+ éve elmúltam 20 de oké. Eleinte bosszantott, mára elengedtem. Online meg pláne nem érdekel, amikor már a külsődet veszik elő, az általában akkor van, ha érvekkel nem tudnak előállni csak valamibe bele kell kötni. És akkor jön a helyesírásod, a profilképed meg ha van kiírva munkahelyed stb.
2022. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2022. dec. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!