Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy megvisel, hogy...

Normális hogy megvisel, hogy 30 éves lettem?

Figyelt kérdés

Sose féltem a 30. születésnaptól, egyáltalán nem is érdekelt, egészen addig, amíg be nem töltöttem. Azóta kicsit lehangoltnak érzem magam és öregnek.

Nem azért, mert úgy érzem semmit sem értem el, normális munkahelyem van, boldog kapcsolatban élek és van egy nagyon aranyos kisfiam, akit imádok. Most mégis olyan érzésem van, hogy a fiatalságomnak vége, és ez elszomorít. Mennyire normális ez?


2023. márc. 2. 18:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Engem is megvisel, a testi változásokkal és mindennel együtt.


Mondjuk én szingli vagyok, így ilyen téren is minden nehezebb lesz már.

2023. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Dettó. Majd írd meg, hogy mire jutottál. Elfelejtettem, hogy mi is a létezésemnek az értelme, vagy hogy volt -e értelme egyáltalán leszületni ebbe a világba
2023. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne törődj vele! Folytass mindent úgy, ahogy eddig. Nem kell sem frizurát, sem ruhatárat, se viselkedésmódot váltanod. Ez csak lélektan.
2023. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

hülyeség

legjobb életkor

34 éves vagyok :D

2023. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező engem épp nem a külsőm zavar, hanem van ez a "csak ennyi volt?" érzés.

Nem érdekelnek az anyagi javak, annyira igazán az emberi kapcsolatok sem.

Kiégés? Vagy kapuzárási pánik? Nem tudom, de nem tudok a jelenben lenni és kihozni a legtöbbet a mostból. Mert elvileg ez lenne a lényege, hogy élj a mának, a múltat temesd el, és ne gondolkodj azon, hogy elmúlás

2023. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Majd 40 évesen bánni fogod, hogy már 30 évesen elkezdted így érezni, amikor még tök fiatal voltál.
2023. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%

6


A 40 nem fordulópont.


Csak még több fájdalmam lesz, még több egészségi nyavalyám és még lassabban fogok fejlődni a sportban.

De az öregedést már most érzem, most gyors és relatív új.



Ehhez képest 40 után mi történik a már megkezdődött folyamatokon kívül?

2023. márc. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
52%
Sosem értettem, miért kell problémázni azon, ha x kort betöltöttél. Örülj neki, nem mindenkinek adatik meg. A 30 éves kort idősnek állítani be kicsit vicces. Mindenki úgy éli meg, ahogy akarja, de ne legyél ennyire besavanyodott, addig élj, amíg élsz, ne törődj a koroddal. Én pl még nem temetem se magam, se a fiatalságom. 30N
2023. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Miért fordulópont a 30? Velem baromira semmi nem történt akkor.
2023. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
60%

5. és a 2. vagyok.


6. az, hogy a testünk idővel elhasználodik természetes, az élet velejárója. Valamiért engem annyira nem zavar, hogy öregebb, csúnyább, ráncosabb lettem/leszek.

Inkább az, hogy már nem várnak rám igazán új dolgok, újdonságok, nem várnak rám olyan dolgok amikbe igazán beletudnám élni magam, mert tudom ha össze is jönnének úgy a dolgok ahogy szeretném, az idővel megint a padlóra küld. Vagy már megtapasztaltam valamilyen formában, csak más emberekkel, jön a szokásos "már megszoktam".


A legjobb dolgok az életben ingyen vannak. Ez tény. A szeretet és boldogság pénzen meg nem vehető.

2023. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!