Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy megvisel, hogy...

Normális hogy megvisel, hogy 30 éves lettem?

Figyelt kérdés

Sose féltem a 30. születésnaptól, egyáltalán nem is érdekelt, egészen addig, amíg be nem töltöttem. Azóta kicsit lehangoltnak érzem magam és öregnek.

Nem azért, mert úgy érzem semmit sem értem el, normális munkahelyem van, boldog kapcsolatban élek és van egy nagyon aranyos kisfiam, akit imádok. Most mégis olyan érzésem van, hogy a fiatalságomnak vége, és ez elszomorít. Mennyire normális ez?


2023. márc. 2. 18:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%
Ezért csökken a forgalma a GYK-nak. IP alapján ilyen gyenge elméjűek irányítják, mint 19
2023. márc. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
9%

Egy huszonéves emberi szervezet elképesztően erős. Majdnem mindenre képes és majdnem mindent kibír. Nincs az ember szája körül vonal akkor is, ha totál semlegesen néz és ha felhúzza a szemöldökét, nem maradnak meg a vonalak a homlokán. A fiatalság önmagában szép.

Az ember olyan fizikai munkát (pl diákmunkát), éjszakázást, bulit, sportot bír akár egymás után, amit soha többé nem fog kibírni.

A sportban még fejlődőképes és olyan alacsony a sérülések esélye, mint soha többé.

A terhesség után hihetetlen jól tud regenerálódni, úgy, ahogy később már esélytelen.


24 éves korban ezek kezdenek hanyatlani, 27-29 évesen már érezhetően és jól láthatóan.


30 évesen az ember már többé nem "huszonéves", mialatt már mindennapos fájdalmai vannak, amiket már gyógytorna enyhít (HA enyhít), mialatt már diétáznia kell olyan egészségi állapotok miatt, ami miatt 23 évesen nem kellett, kevésbé bírja az éjszakázást, a sportot, a fizikai munkát, érzékenyebb a gyomra stb. És jóval csúnyább, mint mondjuk 23 évesen.


Lényegében a 30 körüli időszak, amikor ezt először tapasztalja.

Utána már benne van a folyamatban, úgyhogy a 40 nem tudom, miben másabb. Már eleve csúnya az ember és a szervezete is... nem a legjobb. És már eleve megszokta ezeket. Nem újak neki a fájdalmak, hanem megszokottak, fokozatosan vagy egyre több, illetve gondolom a gyógytorna, hengerezés, masszázs se segít egy idő után.


Arról nem is beszélve, hogy 30 felett ismerkedni kvázi lehetetlen és a gyerekszülés se ideális...


Szerintem a két legrosszabb születésnap a 30 és a 60.


Ezt is lenullázhatja a sok 16-17 éves, aki fél attól, hogy mi lesz dupla annyi idősen.

2023. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
12%

Milyen mindennapos fájdalmak? 🤨 Az én szerelmem a napokban lett 30, és egyáltalán nincsenek fájdalmai, nem érzi úgy hogy fél lábbal a sírban van, nagyon sok programot szervezünk együtt. Azt is megcáfolnám hogy mindenképp csúnyább az ember 30nál mint 23 évesen, a párom úgy nézett ki annyi idősen mint egy tini. A férfiak szerintem 30ra kezdenek igazán férfiasak lenni, kibontakozni. Szörnyen rossz így gondolni hogy a az a kor már milyen sok. A duplájánál megértem, de ilyenkor még.. Fölösleges.

Kérdező, boldog születésnapot kívánok, még nagyon sok szép dolog állhat előtted :)

2023. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
73%
A 30.születésnapomra a huszonéves haveroktól egy járókeretet kaptam DDD
2023. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
nem. én ma lettem harminc. nem visel meg, inkább feldob, hogy egy ilyen jó korban vagyok. se idös se fiatal.
dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!