Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan fél évesek leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan fél évesek leszünk a barátommal, és szeretnék neki venni valami különlegeset, ám nem nagyon jutnak eszembe jó ötletek. Néhány jó ötletet le tudnátok írni?

Figyelt kérdés
Szereti a számítógépes játékokat, de annyi van már neki, hogy nem hiszem, hogy találnék jót neki. Érdeklik a sportok főleg a kosárlabda, amit játszik is már régóta.

2018. márc. 17. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Multkor láttam valamilyen baba tápot a boltban, ha jól tudom az fél éves gyerekeknek is adható.
2018. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha Alexát adnád neki, akkor szerintem elájulna a gyönyörtől!!!
2018. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló b+.... Gyerek te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak teszed magad??!!
2018. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit jelent szerinted az, hogy fél évesek lesznek? Azt, hogy az életkoruk el fogja érni az 1/2-et...
2018. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert ugyan ebben a szituban vagyok, csak nem akarom megint feltenni ezt a kérdést
2018. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!