Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sos győriek! Tudnátok (szinte)...

Napsugár987 kérdése:

Sos győriek! Tudnátok (szinte) mindig igénybe vehető tanulós helyet ajánlani?

Figyelt kérdés
Jo szar a helyzetben vagyok. Nem szeretek komoly családi problémák miatt itthon lenni, nem tudok a családom mellett tanulni. Suli után mindig behúzok valamelyik könyvtárba, de azt is csak 6ig tudom igénybe venni. Hétvégente pedig egyáltalán nem tudok elmenni sehova. Tudtok valamilyen alternatívát? Olyan teret ahol lehet békésen tanulni akár estig? Igazából minimálisan pár kilometert is hajlando lennék utazni csak ne itthon kelljen legyek! Koszinagyon

#tanulás #Győr #Szarhelyzet
2023. márc. 4. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Hát, én a vasútállomást pont nem ismerem Győrben, de gondolom, ott van lehetőség leülni. Vagy pláza nincs ott? Ott is vannak leülős helyek, jobb esetben asztalok is.
2023. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pláza eszméletlen hangos, a vasútállomás pedig tele van csövesekkel és színes fémtolvajokkal. Egyetemet próbáld meg, de az szombaton nem tudom hogy működik. E épületben vannak székek és asztalok, meg ott általában nincs senki sem.
2023. márc. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belvárosi Meki?

Beülsz egy távoli sarokba, ott csak nem annyira hangosak. Esetleg füldugóval.

2023. márc. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy próbáld meg úgy osztani be az idődet, hogy a könyvtárban el tudj készülni mindennel, és későbbre ne maradjon semmi.

Kitartás!

2023. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok helyi illetőségű, de kultúrházaknál érdemes megkérdezni, hogy tudnak-e ilyesmi helyet biztosítani és mikor. Kultúrházanként változik, hogy mikor vannak nyitva és mennyire nyitják ki az ajtajuk bárki előtt, de megkérdezni nem árt.
2023. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!