Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vehető észre ha megcsal...

Hogy vehető észre ha megcsal a párom?

Figyelt kérdés
alapvetően bízom a páromba de néha nagyon furcsán viselkedik de csak időszakokba és kicsit motoszkál bennem hogy mi van ha megcsal vagy meg csalt ti hogy vetétek észre észre lehet venni
2013. máj. 1. 13:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
98%

Hát én úgy vettem észre rajta,hogy a telefonját lekódolta,ha hívta valaki,lement a nappaliba telefonálni,nem kívánta olyan rendszeresen a szexuális együttlétet mint anno,"munka" után egyből ment zuhanyozni,mikor meg akartam ölelni,csókolni volt hogy eltolt magától,ilyet előtte sosem tett....

Aztán rájöttem,mert megvártam egyik nap a munkahelyén és beszállt egy autóba egy csinos nőci mellé,holott azt mondta hogy testvérével megy az anyját meglátogatni,mire hazajött ajtó zárva,cuccai a teraszon.

2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
98%
Kimaradozik, dugdossa a telefonját, esetenként pl. a wc-ben sutyorogva telefonál érdekes időpontokban, többet törődik a külsejével (többször fürdik, parfüm, dezodor stb.) hanyagolja a házastársi kötelességeit, vagy éppen túlteljesít, mert lelkiismeretfurdalása van!
2013. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
90%

Gyakran ment el a haverjaival sörözni, az autó is minden hónapban elromlott és olyankor persze egész nap ott kellett lenni a szerelőnél, aztán a munkahelyen is egyre többet kellett túlórázni. Fürdőszobában sokkal több időt töltött el, azelőtt este fürdött le, de egyszer csak rászokott arra, hogy napközben is lezuhanyozzon.


Megkérdezhetem, hogy miért kezdtél el gyanakodni?

2013. máj. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
11%

Nagy K???????? Mitől? Talán ott voltál, mikor a férfi elmesélte neki, hogy családja van?


Mondjuk elég amatőr férjeitek vannak... lehet, hogy csak ezt érdemlitek.

2013. máj. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Hogy érted hogy furcsán viselkedik?


Amit az 1. válaszoló leírt,nálam is hasonló dolgok voltak....

2013. máj. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%

ma 13:57


Tényleg egy nagy K volt,mert ismerősök meséltek,hogy kb 2 hónapot voltak együtt,mert a csaj folyamatosan csalta.

Én már majdnem szomorú voltam,mikor mesélték hogy szétmentek,mert egész egymáshoz valóak voltak ....

2013. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat és sajnálom hogy így járatok igazából azért gondolok ilyesmire mert mostanában sűrűbben eljár hogy pl a haverjának segít fűgönyt feltenni meg ilyen olyan ürüggyel meg mindig mindenért belémköt mindig agyon fáradt

de nem akarom neki mutatni hogy féltékeny vagyok mert akkor csak összevesznénk

2013. máj. 1. 14:02
 8/38 anonim ***** válasza:
85%

Segít függönyt feltenni?

Egy függönyt még én is fel tudok tenni......amúgy első vagyok,ő is ilyen abszurd dolgokkal jött,amik már-már nevetségesek voltak!


Segít medencét felfújni a haverjának,elkíséri ágyat venni a testvérét,és a barátnőjét,elmegy a munkatársa fia elé vasútállomásra, meg ilyen hülyeségek....

2013. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
69%

Ezek jelek lehetnek, igen!

Én a helyedben egyszer követném, hogy hova megy. Ha tényleg oda megy, ahová mondja, akkor legalább megbizonyosodsz róla, ha meg nem, akkor kiderül. Ilyen egyszerű!

2013. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
és mit tudnátok tanácsolni hogy bizonyosodhatnék meg a dologról már ha van miről mert nyomozni nem tudok ugyanis itt az egy éves kislányunk
2013. máj. 1. 14:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!