Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Érzitek ezt mostanában?

Érzitek ezt mostanában?

Figyelt kérdés

Mintha valami nem lenne teljesen okè ezzel a világgal, úgy értem spirituális szinten (nem hàború vagy globális felmelegedés stb)

Mintha minden a feje tetejére állt volna, más a dolgok energiája, a kötődés, az érzelmek egymás felé, kevesebb a motiváció, az örömforrás, a jövőbeli tervek. Olyan mintha hirtelen felébredtem volna egy álomból és most minden más, rideg, szomorú és kilátástalan. Vagy ez egy álom és nem a valóság…

Rengeteg párkapcsolat is ment tönkre mostanában a szűk környezetemben is.

Ti éreztek hasonlót ?


2023. márc. 5. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Érezni érzek ilyesmit, de nem a világ spiritualitása miatt, hanem mert lelkileg nem vagyok rendben. Ennek semmi köze a világhoz és ilyen holmi belemagyarázós ezoterikus dolgokhoz.
2023. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
Én is ugyanezt érzem
2023. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%

spirituális szinten!🤡🤡🤡


Ki veszi be ezt a maszlagot?

2023. márc. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Hasonlóképp érzek én is, bár így, mint te megfogalmazni nem tudom.

Én a kovid megjelenésétől érzem ezt, előtte olyan nyugodt, megelégedett kis emberke voltam. Nyugis, kellemes dolgokkal foglalkoztam, amik mára már nem érdekelnek, feleslegesnek érzem őket. Olyan, mint ha mindig csak rosszabb lenne évről évre. Mintha rohannánk a végzetünk felé. Én így érzem. Felgyorsult valami.

2023. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A spirituális szintet úgy értettem, hogy érzelmi alapon, ahogy érzékeljük és megéljük a dolgokat körülöttünk. Semmi ezoterika vagy olyasmi nem kerül a témába.

4. Teljesen egyet értek, azóta mintha gyorsabban telne az idő, másak az emberek, a kapcsolatok 😳

2023. márc. 5. 19:22
 6/16 A kérdező kommentje:

Spirituális jelentése= 1. Szellemi jellegű; az emberi szellemmel vagy lélekkel kapcsolatos, szemben az anyagi, fizikai dolgokkal.

🤡🤡🤡

2023. márc. 5. 19:23
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem érzek hasonlót. Egyszer fent egyszer lent, én ilyennek érzékeltem mindig is a világot és az emberi életet, régen is, most is.

Persze, sok a rossz dolog, ami ömlik a hírekből, és ez lehangol, de ez a spirituális összvilági más hangulat engem nem kapott el. A tél, a sötétség kimerített, de szerencsére jön a tavasz, a természet ébredése engem felvillanyoz.

2023. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%
Mi nincs rendben?
2023. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

A primitív emberek semmit sem éreznek.

Aki magasabb fokú intelligenciával rendelkezik, az érzi a vírusmizéria óta, hogy egyre rosszabb minden és a vég felé halad az emberiség.

Covid, energiaáremelések, üzemanyag-mizéria, áremelések, élelmiszer és egyéb infláció, háború, jön a mindent elsöprő mesterséges intelligencia, munkahelyekre az emberek helyett jönnek a robotok, a többi várhatót le sem írom...

2023. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Én is hasonlót érzek, de én sajnos teszek is érte. Rossz az emberi kapcsolataim, elmarok embereket magamtól, mert nem találom értelmét a kapcsolódásoknak.
2023. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!