Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Amennyiben visszamehetnétek...

Amennyiben visszamehetnétek az időben (a saját életetekben), melyik időszakot választanátok évszám szerint, és miért?

Figyelt kérdés

Például: 1995, mert akkora datálható az egyik első emlékem (2 éves voltam akkor.)


(Persze, ennyi erővel, 1993 májusának első felét is írhattam volna, mert akkor születtem...)


2023. márc. 7. 20:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igazából mindegy, csak még legyen életben az anyai nagypapám, és még ne legyen beteg, lehessen vele jókat beszélgetni. Amiket időközben megtudtam családi vonalon, azokról megkérdezhetnék egy csomó mindent tőle. Sajnos életében még nem kutattam a családfámat, és egy csomó dologról nem tudtam. Talán azt is meg tudná mondani, hogy néhány régesrégi családi fotón kik szerepelnek. Ezt szeretném bepótolni. Szóval valamikor a 80-90-es évek fordulójára, legkésőbb.
2023. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

1991

Igaz, hogy csóró voltam, de biztonságban éreztem magam és nem egyik napról a másikra lebegtem a bizonytalan semmiben, - mint azóta.

Volt munkám, korlátozott, de stabil ismeretségi köröm, játszottam egy amatőr együttesben és senki, semmiért nem piszkált, nem kötött belém egyik pillanatról a másikra.

Nyugalomban éldegéltem.

2023. márc. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bocsánat, elírtam az évszámot a 12. válaszban, - 1990-et akartam írni!

-Nagyon nem mindegy - sajnos!

2023. márc. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

2009.harmadikas gimis voltam, kezdtem magamra találni és még élt a papám meg a kedvenc tanárom, akinek nagyon sokat köszönhetek. Gondtalan, szép időszak volt.

Meg 2012 nyara - barátságunk hajnalán a két (azóta is) legjobb barátnőmmel, sok buli, határok feszegetése, kemping stb.

2023. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

2009-2010

Akkor még élt és egészséges volt az anyai nagyim, illetve a kutyusunkról is elmondható volt ugyanez. Visszamennék, hogy újra átélhessek különböző kedves élményeket, emlékeket velük és a szüleimmel.

Vagy 2018-2019, gimi közepe-vége. Akkoriban elég sok sikerélményt gyűjtöttem össze, sportjaim is voltak, amiket nemcsak imádtam, hanem sikeres is voltam bennük, sok barátom is volt, akikre lehetett számítani. Akkoriban kezdtem önbizalmat is gyűjteni, illetve nyitottabb lenni.

2023. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!