Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy mondanád meg ismerős...

Hogy mondanád meg ismerős körmösnek, hogy ne sértődött meg, hogy nem mész hozzá többször?

Figyelt kérdés
Nem szépen dolgozik.
2023. márc. 7. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy őszintén megmondod neki, hogy sajnos nem vagy elégedett a munkájával. Vagy azt mondod, hogy találtál egy közelebbit esetleg.
2023. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Sehogy. Nem kell ezt bejelenteni, máshoz mész, és kész.
2023. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem mondanék semmit. Nem kérnék többször időpontot . Ennyi.


Ez nem más, mint hogy nem megyek be többet a helyi Sparba, mert szutyok rothadt zöldséget árulnak sokért.

2023. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy mostantól magadnak csinálod otthon, aztán ha látja majd, hogy van körmöd, akkor nem lesz kellemetlen, hogy na mégis ki csinálta.
2023. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BalazsBence ***** válasza:

Nem járok műkörmöshöz, de általánosságban tudok válaszolni. Ha városban laksz, és nem akarsz konfrontálódni, akkor menj másik helyre, másik szalonba, így nem kell vele újból találkozni, és le kell szarni. 1-2 év múlva valószínűleg másik helyen fog dolgozni ő is, és nem is fog rá emlékezni.


Ha vidéken laksz, vagy közelebbi, ismerősi viszonyban vagy vele, akkor pedig ki kell találni valami hülye indokot, és hárítani kell. Pl. a másik műkörmöst az ismerősöd ajánlotta, és ki akartad próbálni. Vagy ingyen volt az első kezelés, és ki akartad próbálni. Aztán szépen csendben eltűnsz. Ha meg faggat, akkor hárítani kell, aztán majd rájön mi a helyzet.

2023. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az "ismerős" szó szerintem arra utalt, hogy akár barát is lehet, aki nyilván rákérdezne, hogy miért nem jár már hozzá.
2023. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Sertodes lesz belole, eleg kozeli volt az illeto.
2023. márc. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ismerős fodrásszal volt olyan, hogy egy idő után már nem voltam vele elégedett. (Nem úgy ismerős, hogy egyébként összejártunk volna, de évekig megvolt, és az utcán összefutunk olykor.) Nem mondtam semmit, egyszerűen nem kértem többet időpontot. A másik fodrász, aki utána szintén évekig volt, ő meg más szalonba ment, messzebb, és vele bármennyire is elégedett voltam, nem követtem az új helyére. Itt sem mondtam semmit.


Viszont ennél tényleg nem mindegy, hogy esetleg megfordultok-e néha közös társaságban, vagy bármilyen szinten van-e kapcsolattartás a szolgáltatáson kívül is. Ha igen, annak ellenére, hogy én ált. az őszinteség híve vagyok, itt valószínűleg bedobnék valami kegyes hazugságot. Pl. szűkösebb a keret, és ajánlottak jóval olcsóbban, vagy magadnak csinálod.

2023. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerek tobb idopontot hozzad,mert ilyen rondan en is meg tudom csinalni magamnak ingyen anyagarba. - Viszont emiatt majd megsertodik.


Hogy ne sertodjon meg: talaltam vkit,aki ingyen megcsinalja,mert meg kezdo es gyakorolnia kell.

2023. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!