Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van ez a megkülönböztetés?

Miért van ez a megkülönböztetés?

Figyelt kérdés
A legtöbb Instagram-on fent lévő pszichológus nő, doktornő csak nőknek válaszol, készíti a tartalmakat? Az egyik legemlékezetesebb esetem, amikor többen írtunk egy poszt alá egy kérdésre, és mindenkinek (nőknek) válaszolt, csak kizárólag nekem nem. Még akkor sem, ha értelmesebb kérdést tettem fel, mint a nők... Miért van ez a megkülönböztetés?

2023. márc. 7. 23:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közülük kerül ki az aktuális média fogyasztó tábora és későbbi termékajánlgatós kuncsaft köre.

Férfiakra ilyen téren ezek az insta nőcik nem tudnak építeni.

2023. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Férfi elmegy és probléma megoldva, egy alkalom.

Nők meg akármennyit tudnak panaszkodni hosszú éveken keresztül, bejáratott kuncsaftok lesznek, nincs szükség valódi megoldásra.

2023. márc. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Nem tapasztaltam eddig ilyen megkülönböztetést, de ha valóban van ilyen, akkor cinikusan arra tippelnék, hogy nem te vagy a célközönsége, nem lát benned pénzt.


"Férfi elmegy és probléma megoldva, egy alkalom."


Hahaha, mekkora bullshit :D - mondom ezt férfiként.

2023. márc. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3 A férfi általános problémamegoldási szándékára igyekeztem rámutatni. Az, hogy te is hajlandó vagy-e megoldani bármit, vagy sikerül-e tényleg hamar, azt nem lehet általánositással lefedni.
2023. márc. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A férfiak sokkal rosszabb páciensek/követők, mert a lényegre, a gyors megoldásra törekednek. Sőt sokszor saját maguk megoldják a problémáikat.

A nők többsége ezzel szemben önbizalomhiányos, frusztrált – őket évekig lehet építgetni.

2023. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valami pszichológiai probléma.
2023. márc. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Asszem a válaszok alapján értem, hogy miért jóval nagyobb a ferfiak körében az öngyilkosságok, szenvedélybetegségek, és függőségek miatti halálok száma, ha szerintetek hiszti és önsajnáltatás huzamosabb ideig terápiára járni. "Gyors problémamegoldás", persze... :D


A kérdésre meg: csinálj egy alter fiókot női névvel, és próbálj meg úgy is kérdezni tőle. Ha így sem válaszol, akkor lehet a kérdéseiddel,vagy valami mással volt a hiba. Ha így válaszol, akkor gyere vissza, és megbeszéljük. :D

2023. márc. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ezt csináltam tegnap este, mondván, hogy "ez egy új fiók, mert eddig nem volt Instám", és választ kaptam a kérdésemre.
2023. márc. 8. 18:45
 9/10 anonim ***** válasza:

"Asszem a válaszok alapján értem, hogy miért jóval nagyobb a ferfiak körében az öngyilkosságok, szenvedélybetegségek, és függőségek miatti halálok száma, ha szerintetek hiszti és önsajnáltatás huzamosabb ideig terápiára járni."


Idióta nő! Neked ez esett le? Arról panaszkodnak, hogy nem hajlandók ellátni a beteg férfiakat az idióta női pszichológusok. Milyen pszichológus az ilyen? Milyen agybeteg.


A kormány veletek töm tele mindent, mindenhol nők vannak, a férfiakat kiszorítják. Te aztán elég önző szemszögből nézed a dolgot. Férfiakat nem látnak el. Azok dögöljenek meg? Jár a pofátok, hogy nem kezelnek egyenlőként a férfiakkal, most meg ugyan azt csináljátok, csak jobban, és észre sem veszitek. Nem is akarjátok. Akkor nem is akartatok egyenlőséget. Undorítő nők.

2023. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintetek más a női agy, mint a férfi? Másként kell kezelni egy nőt, mint egy férfit? Nőkre szakosodott pszichológus nincs.


Mindenkinek van női, és férfi rokona is. És biztos, hogy senki sem akarja, hogy egy hülye orvos miatt valakinek baja legyen, mert nem látja el.


Amikor olyan hülye orvosok látnak el mindent, hogy csak a nőket látja el, akkor majd a fiadat sem fogják, ezt akarod?

2023. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!