Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi a tavaszi fáradtsá...

Más is érzi a tavaszi fáradtságot? Én nagyon, egész nap zombi vagyok és a koffein sem segít

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 12:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
November óta érzem 😂 mármint komolyan, nekem ebben a sötét borús időben mindig nulla energiám van.
2023. márc. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

irány a kert, a park, tessék sétálni, kapálni, a lakásban csakis hülyét kap az ember.

Én fáradtra dolgozom magam a kertben, a nejem még ki sem néz, inkább rácuppan a tévére..

...aztán panaszkodik..

2023. márc. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1

A sötét borús idő még így is ezerszer elviselhetőbb mint a nyári 75 fok... már full depressziós vagyok hogy vége a télnek (ami igazából nem is volt)

2023. márc. 8. 12:55
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nekem nem szokott ilyen lenni. Valahogy nincs ráhatással. Nincs rossz idő, nincs sötét. Az életemben semmi sem rosszabb (vagy jobb), mint nyáron vagy bármikor máskor.
2023. márc. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Én pont hogy most kezdek felélénkülni. :) Nagyon örülök a napsütésnek, kinti programoknak és már alig várom, hogy elmúljon ez az utótéli hideg.

De a nyári 42 fok azért nekem is sok.

2023. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#3

Mifelénk 75 fok nem szokott lenni, inkább 30-valamennyi, azt szeretem. És nyáron sok világosság, sok napsütés van legalább, nem olyan halott a természet meg a kert is mint most.

#1 voltam

2023. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

Valóban nem halott, imádom mikor nem tudok úgy kimenni az utcára hogy ne másszon az arcomba 20 bogár

2023. márc. 8. 13:20
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Csak a napon 20-25 foknál KEVESEBB legyen, amúgy nekem majdnem minden idő jó idő.

Melegben rosszullét, vérnyomásesés.

A nap meg ne süssön mindig, mert le kell engedni a redőnyt és úgy nem lehet kilátni. Nincs semmi baj a borult idővel.


Idén valami van velem, pár hete mosott rongy vagyok, szinte állandóan fáradt. A koffeint próbálom kerülni, a kávét utálom is, de most sokszor az energiaital se segít...


Szedek D-vitamint, vasat, novemberben volt kisebb laborom, tavaly tavasz végén nagyobb, rendszeresen sportolok, változatosan étkezem (tényleg változatosan, rozs, tönköly, barna rizs, halak, zöldségek, gyümölcsök, bulgur stb).

2023. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%

#7

Nem volt túl kemény a tél, nálunk akkor is voltak bogarak mert nem fagytak el. 🤷‍♀️


Amúgy azért írtad ki a kérdést hogy beleköthess abba aki nem ért egyet veled mindenben?

2023. márc. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
25%

#7:

Hát csalogass oda madarakat és akkor nem lesz annyi bogár. 😀

2023. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!