Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy vannak, akik...

Normális, hogy vannak, akik ennyire irigyek, utálnak ezért?

Figyelt kérdés
Próbálom röviden leírni. 2015-ben elkezdtem hastáncot tanulni, majd rájöttem, hogy én többet szeretnék ennél, szeretnék fellépni, versenyekre járni, és majd oktató lenni. Az évek alatt mindez sikerült is, rengeteg fellépésem van most is, sok versenyt nyertem, és nemrég letettem a hastánc oktatói bizonyítványt is. Nos, az első hastánc tanárom végig le akart beszélni mindenről, illetve az ő egyik másik tanítványa is. Mindig azt mondták, hogy én nem vagyok elég jó, stb. Olyan szinten kiakadtak, hogy jó ideje hozzám sem szólnak, pedig tudnak mindenről, arról is, hogy én is oktató lettem. Lenéznek, hogy micsoda egy tróger vagyok ezért. Tudom, sz*arjam le, stb. Nem is érdekelnek különösebben, csak az a kérdésem, hogy ez minden szakmában így van, hogy vannak, akik utálnak ezért?
2023. márc. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Gratulálok a teljesítményhez és főleg ahhoz, hogy nem hagytad magad. Igen, sok az irigy ember. Ez sajnos ilyen, de te nem hagytad magad. :)
2023. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Hastáncos botrány, hűha!!!
2023. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem
2023. márc. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%

Kérlek fejtsd ki, hogy hol voltak irigyek rád.

Mert én azt őszintén nem látom a kérdésben, csak simán azt gondolták, hogy nem vagy jó. Nem értek a hastánchoz, szóval nem tudom, lehet, ott is vannak különböző módok, különböző iskolák, és az egyik a másikat nem tartja annyira jónak, mint a saját módszerét.

Nincs minden szakmában így, de a hastánc nem egy szakma szerintem. Hobbi, vagy művészeti ág.

2023. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Persze, amíg ügyfél vagy oké. De ha elkezded belobogtatni, hogy te konkurencia akarsz lenni, azt nem nézik jó szemmel. Nem is értem minek kellett ezt velük közölni.
2023. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!