Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális nők miért lennének...

Normális nők miért lennének irigyek egy olyan nőre, aki mindig kipakolja a melleit?

Figyelt kérdés

Nő vagyok én is, nekem is nagy melleim vannak. Néha megengedem magamnak én is, hogy dekoltáltabb ruhát veszek fel, de nem minden nap. Van egy csaj, 20-21 év körüli, ő abban leli örömét, hogy kipakolja mindig a melleit és megnézik őt a férfiak, ezért nap mint nap úgy öltözik, ha a barátjával van, ha nem. Egyszer elkaptam, amit azt mondta, hogy irigyek rá a nők, mert őt mindig megbámulják a férfiak és imádják őt.

Miért lenne erre bárki is irigy, ha én kiteszem minden nap a melleimet, engem is megbámulnak, de onnantól kezdve csak 2 mellett látnak bennem.


2018. jún. 11. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem inkább a kiscsaj irigy másokra, hogy rájuk enélkül is figyelnek. Rá meg csak akkor, hogyha az arcukba tolja a melleit.

Mindenki azzal hívja fel magára a figyelmet, amije van.

Van, aki ilyen direktbe. Van, aki mindenféle túlzás nélkül csak csinosan öltözik. Van, aki a belső tulajdonságaival. Nem vagyunk egyformák, szerencsére.

2018. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én irigyelem a nagy mellű lányokat, akkor is ha kirakja meg akkor is ha nem. :D Nekem kicsi van. De nem azt irigylem akit megnéznek, érdekel is engem. :D

Amúgy ilyen 20 évesen én is ilyesmi voltam, mindig rövid nacikat hordtam, mert szépek voltak a lábaim és megnéztek, aztán kinőttem...

2018. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%

83%


Pedig a te cicijeid mindig hetykén fognak állni, nem kell irigykedni. :)

Ruhavásárlásnál, hordásnál sem annyira jó a nagy mell.

Egy időben fájt tőle a hátam, normális melltartó nagyon drága. Volt hogy melltartó vásárlásnál, behívta a kolléganőit az eladónő, hogy nézzétek már mekkora mellei vannak ilyen testalkathoz. :D

Én örököltem.


Kérdésre: nekem is van olyan nőismerősöm, aki szerint mindenki irigy rá, engem is meggyanúsított ezzel. Azt mertem mondani, hogy ne higgye már hogy xx nőnek a férje rá van mozdulva csak mert kedves vele. Szerintem az ilyen nők nem normálisak.

2018. jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért rakják ki egyesek a mellüket, mert szeretnék hogy megbámulják őket. Aki irigykedik, az nyilván észreveszi hogy ez a módszer hatásos, és tényleg sikerrel jár, mert az emberek megbámulják, aztán emiatt kevesebbnek érzi magát, mert rá nem jut annyi figyelem.


Viszont ha valaki reálisabban belegondol a dolgokba, a férfiak zöme nem mellméret alapján választja a párját, persze, van aki igen, de az nem biztos hogy bármilyen hölgynek is jó fogás lenne, szóval szerintem teljesen alaptalan az irigykedés.


Mindenkiben vannak jó és rossz tulajdonságok, kiben több, kiben kevesebb, de aki elfogadta és szereti magát, az nem rágódik azon, hogy másnak miért adatott ez meg az meg. Hanem a saját életében és céljaiban keresi a boldogságot!

2018. jún. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt inkább arra gondoltam, hogy ugyanolyan mellmérete van mondjuk 2 nőnek, az egyik mindig kiteszi, megbámulják, és azt hiszi, hogy más nők irigyek rá(noha ugyanolyan méretű a mellük, csak nem pakolják ki, hanem sejtetnek csak)
2018. jún. 11. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki ennyire hangoztatja, hogy mindenki irigy rőá, az csak szeretné, hogy mindenki irigy legyen rá :) Én legalábbis ilyenkor mindig kompenzálás-szagot érzek. Na meg mintha annyira irigylésre méltó dolog lenne az, ha valaki ennyire közönséges..
2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!