Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért irigyek egyes kismamák?...

Miért irigyek egyes kismamák? Miért én érzem ez miatt rosszul magam? Ez normális?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy neked miért van jobb vagy drága babakocsid ,bababútor,bébiőr monitor,párásító elektromos,légzésfigyelő stb.....miért én érzem magam miatta rosszul ?
2016. febr. 7. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, miért érzed magad rosszul, engem például ez sosem zavart. Egyik fülemen be, másikon ki.
2016. febr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem érdekelt soha, hogy másnak mi van, az enyémmel foglalkoztam. Őszintén szólva kissé viccesnek is tartom ezt "mindenből a legdrágábbat" hozzáállást, főleg babacuccok terén.

Azt viszont nem tudom, te miért érzed rosszul magad emiatt. Te az vagy, akinek nem elég drága, vagy az, aki hallja, vagy az aki mondja?

2016. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek egyes emberek, nem kell foglalkozni velük. Elég rossz nekik, hogy a másik dolgával vannak elfoglalva.
2016. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy hónap múlva érkezik a kis hercegnőnk és sok kismama lakik itt akik járnak hozzánk és semmi mást nem hallok tőlük csak , minek egy új szülöttnek ilyen szoba ,hogy nektek ilyen is van minek vettetek .nekünk nem volt minek az majd meg látod ugyan és utána látom azokat a szemeket döbbenetet néha rosszindulatúak.kellemetlen .az hogy baba ruha márkás e vagy nem kinek mi számít annak nekem csak az számít ,hogy minőség legyen ne kapjon bőr betegséget a baba...
2016. febr. 7. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Minek járnak hozzátok?
2016. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hozzam nem jar olyan aki irigy ram, senki nem jar csak azert mert kismama- felénk is vannak de ettől nem lett klub- a barátnőim meg nem irigyek.


Ha nektek ugy jo hogy ezek vannak akkor ne érdekeljen masnak mi a jo, 3 evvel ezelőtt en is mas szempontok alapján vásároltam mint most a kistesonak, de ha valaki szerint hülyeséget vettem,nem érdekelt. Persze sok dolog volt amire utólag (melyen magamban ) en is azt mondtam.

Boldog babavarast

2016. febr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Dicsekszel vagy panaszkodsz?
2016. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
férjemnek a férjeik a barátaik szóval nem küldhetem el őket a p....... :D
2016. febr. 7. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ezzel a típussal. Soha senki nem szólt meg ilyesmiért.
2016. febr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én sem találkoztam még ilyennel, vagy legalábbis nem ilyen szinten. Ha nálatok ez ennyire "általános" dolog, akkor szerintem Veled van a gond, nem a vendégekkel. Esetleg te értékeled másképp. Vagy túl dicsekvő vagy, vagy olyan a viselkedésed amivel negatív érzéseket váltasz ki belőlük.

Őszintén szólva a kérdésed alapján nekem sem tűnsz szimpatikusnak, nem tudom eldönteni, igazából miért is írtad ki a kérdést. Tényleg bántanak ezek a megjegyzések, vagy csak jól esik itt is felvágni azzal, hogy nektek mikre telik, és hogy mások mennyire irigyek rátok.

2016. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!