Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen elfogadott az,...

Miért ilyen elfogadott az, hogy drogoznak emberek?

Figyelt kérdés

Most kerültem egy új munkahelyre, ahol sok fiatallal dolgozok együtt, és ők előszeretettel hangoztatják, hogy felszívnak ezt-azt. Sok emberről tudok, hogy használja, de nem értem, hogy ez hogy terjedt ennyire el, úgy, hogy illegális.

Sokan nem is törődnek vele, és úgy kezelik, mintha egy sima cigarettáról lenne szó. Miért? Szerintem ez nem ilyen kis dolog. Egyértelműen nem fogok senki életébe beleszólni, csak érdekel a véleményetek.

Nyilván az alkohol sem jobb, hiszen az is függőséget okoz, bizonyos esetekben elkábít, és az alkoholisták országában élünk, de az legális.


2023. márc. 12. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken nem elfogadott.
2023. márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok züllött ember van.
2023. márc. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem sem elfogadott dolog.
2023. márc. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
A magyarországi ééletszínvonal ezt megengedi. Másrészt sokan nem akarnak a valóságban élni. Harmadrészt a magyar drogpolitika-prevenció egyenlő a 0-val, így inkább szemet húny mindenki felette.
2023. márc. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Az alkohol és a sima nikotinos cigaretta is drog, csak mondom. Amilyen ocsmány alkoholistákkal volt dolgom, ahhoz képest az hogy valaki néha beszívva nevetgél a semmin , eltörpül. (Mondom ezt úgy hogy én semmit nem használok…)
2023. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!