Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mitől függ hogy egy apa...

Az mitől függ hogy egy apa mennyire szereti a gyerekét?

Figyelt kérdés
Vannak akik simán elhagyják, ha szétválnak a párjuktól ,van aki meg tök odavan a saját gyerekéért.

2023. márc. 12. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elköteleződés, komolyság és talán mentalitás. Mostmár látom, hogy anno milyen volt édesapám mentalitása, ha kicsiként még nem is értettem. Sajnos ő már nem él, de nem mondhatnám, hogy valaha is közel tudtam volna hozzá kerülni.
2023. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Én teljesen mindegy milyen lenne a gyerekem a szívem oda adnám érte, főleg ha egy kislány lenne…viszont a páromat attól függetlenül könnyebb megutálni mint a gyereket meg szeretni…vagy tegyük fel meg szüli a gyereket majd megcsal…reflexből ott hagynám, de a gyerekre ugyan úgy igényt tartanék…


Másik érdekesség hogy én már ajánlottam olyant is egy nőnek (részegen) vagyis az exemnek hogy csináljunk gyereket de ő nem kell nekem utána mert egy mocskos k…va de jók a génjei és szép gyerekünk lenne;d persze nemet mondott…ezt csak viccből írtam ide le…de amúgy tényleg el fogadnék tőle egy gyereket csak a nő akkor sem. 30f

2023. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Apuka vagyok, két kisfiam van, bárkit megölnék értük. Másoknál nem tudom hogy van.
2023. márc. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van-e benne empátia, a másik iránti érzelem, felelősségérzet? Ez részben tanult, a saját gyerekkorából, a saját szülei által fejlődik ki.
2023. márc. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs két egyforma ember (pláne három) és így a kapcsolatok minősége is végletek között szór
2023. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ő milyen mintát hozott, őt hogy szerették. Volt-e kitől tanulni a szeretetet. Mert nagyon ritka a jó állapotú ember ezen a téren. Csak azt hiszi, tud szeretni.
2023. márc. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést anyára is föltehetnéd és a válasz is ugyanaz lenne. A saját családjából hozott minta + egyéb környezeti hatások számítanak.
2023. márc. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!