Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szereti a 13 éves...

Miért szereti a 13 éves hugom, ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Tehát ez nekem fura, mert a mai világba, az ennyi idős lányokat, csak irritálják a gyerekek, a pasizáson szökésen, bulizáson jár az eszük, ő meg olyan lány hogyha pl valamelyik rokonnak ell kell mennie, ő szivesen vigyázz a gyerekekre, ha kell fel kel hozzájuk éjjel, meg nyugtatja őket, és a gyerekek is nagyon szeretik őt.
2022. máj. 25. 11:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
(Rossz kategoria)
2022. máj. 25. 11:29
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Azért, mert ő már most kiforrottabb és emberbarátabb személyiség, mint te.
2022. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem vagyunk egyformák.

Ami képet pedig a tizenéves lányokról lefestettél, az rémesen kisrakított, előítéletes, és felszínes.

2022. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én úgy gondolom, hogy ez egy példaértékű dolog. Az ő személyisége ilyen, örülj neki!

2022. máj. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem egyformák az emberek. (Tán ENFJ - [link] - ESFJ - [link] - személyiségtípus? Az eléggé elterjedt a lányok körében.)


Pláne hogy Ő nő, biológiailag arra van kondicionálva, hogy az utódokat gondozza - ezért választanak a lányok inkább szociális jellegű munkákat: pedagógus, orvos, ápoló, szociális munkás, pincér, stb... - és ezt - az egyébként hibás - "posztmodern" "haladó" divat szerencsére nem tudta kiverni a fejéből - szerencsére.


Figyelni kell erre a továbbiakban és - ha tartja ezt az irányt - a továbbtanuláskor ilyen jellegű pálya felé orientálni.

2022. máj. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

talán mert a begyepesedett, felszínes, előítéletes világlátásodnak hála fel se tűnik, hogy teljesen normális, hogy egy idősebb unokatestvér odáig van a fiatalabbakért. meg az is teljesen normális, ha le se szrja őket.

én személy szerint 13-14 évesen imádtam az uncsikat bébiszittelni, és azóta is, de ez mondjuk nem zárja ki azt sem, hogy elmegyek bulizni vagy pasizni(sőt, még alkoholt is fogyasztok kb 16 éves korom óta, jajajjajjj). mondjuk megszöknöm sose kellett, mert hála az égnek anyám nem ilyen begyepesedett, előítéletes pcsa mint ti, tehát nem kell hazudnom.

2022. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
3. Én nem írtam azt sehol hogy minden második 13 éves ilyen. Csak a mi környékünkön tényleg nagyon ritka ha egy lány normális, tanul. Mert itt a legtobb 13 éves, már drogozik iszik, elszökik, és még rosszabb dolgokat is művelnek.
2022. máj. 25. 12:48
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen alkat, nem ritka ez egyébként annyira, sok ilyen ismerősöm volt.
2022. máj. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
6. Ismerek egy pár itteni 16 éves lányt, őket is mindenhova elengedték a szüleik, és amikor a rendőrök vagy esetleg egy 30+os pali vitte őket haza, az igazabol egyáltalán nem volt vicces. Szóval én most azokbol a lanyokbol indultam ki akikrol valamilyen szinten hallottam vagy ismerem. És nem írtam olyat hogy "Minden 13 éves ilyen" és amúgymeg, itt nem 16 éves lányrol van szo, hanem 13 évesről.
2022. máj. 25. 12:54
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Milyen környéken laksz, te kérdező?

:-)))))))

2022. máj. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!