Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szomszéd...

Mit csináljak, ha a szomszéd lány az udvarunkba dobálja be az e-cigijét?

Figyelt kérdés
Az a tipikus tinir*banc már bocsánat, szóval nem lehet vele szót érteni, ha megpróbálnék beszélni vele, pofán röhögne. A probléma az, hogy az e-cigi dobozát vagy milyét, nem értek hozzá, a mi udvarunkra dobálja be. Gondolom otthon nem meri kidobni. A szüleim meg nem hiszik el nekem, hogy nem én cigizek, hiába mondom nekik hogy ha így lenne egyrészt nem titkolnám (18 vagyok már, hova titkolózzak), másrészt nem az udvaron dobálnám el, mert nem vagyok akkora gyökér hogy szemeteljek, és kockáztassam a kutyám testi épségét, mivel simán megeheti. Iszonyatosan idegesítő, és a kutyámért is nagyon aggódok. De a gyerek szüleivel se tudok beszélni, mert úgyis az jönne le, hogy a drága pici lányukra akarom rákenni a saját balhémat.

2023. márc. 13. 10:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Te meg dobáld át a kutyád szarát.



Hátha

2023. márc. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem értek hozzá, de az e-cigi szaga nem árad úgy a testből és a ruhából, mint a sima cigié?

Ha sima cigit szívnál, azt nem tudnád letagadni, mert áradna a ruhádból...(Ha tehát nem árad belőlük - ezt odaszagolva vagy érezni, vagy nem - akkor nem te cigizel.)

Attól függetlenül ez tahóság. Én rizsát burítanék, azaz cirkuszt rendeznék.

2023. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Amíg meg se próbálsz beszélni, addig felesleges gyártani a feltételezéseket.

Egyébként én visszadobálnám és kész. Lehetőleg kicsit kellemetlenebb helyre, mint ahova ő dobja.

Pl. a fű helyett a teraszra vagy ilyesmi

2023. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, mármint a szomszéddal, nem a szüleiddel.
2023. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
65%
3: a visszadobálás csak szítja az indulatokat, én előbb átmennék hozzájuk és ott beszélném meg. Ha a szép szó nem hat, akkor - mivel nem óvodában vagyunk, hogy visszadobáld - én hatósághoz fordulnék. Biztos erre is lehet paragrafust találni, hogy mi ez, mert idegen - vagy szomszéd, ebből a szempontból szerintem édesmindegy, nem számít a megítélésben - telkére nem szemetelünk.Pont. Ha meg mégis, akkor annak JOGI következményei vannak/lesznek. Ennyi erővel odahordhatna háztartási szeméttől építkezési sitten át veszélyes hulladékig bezárólag bármit.
2023. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Jogi következményei viszont csak akkor lehetnek, ha videón rögzíted, hogy ki csinál és mit csinál. Akkor lehet rendőrséghez fordulni.
2023. márc. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%

5# Nem óvodában vagyunk, szóval szaladjunk a rendőrökhöz pár csikk miatt.

:DDDDDDDDDDDDD

2023. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
#5: Azt hittem egyértelmű volt, beszélni velük, nem csak hozzákölteni a történetet, hogy mit válaszolnának, aztán ha ez nem segít, akkor mehet a visszadobálás.
2023. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felnőttként igenis vállalni kell a tetteinkért a következményeket. Ha tilosban parkolsz, elvontatják az autódat és hogy kiválthasd, visszakaphasd, büntetést kell fizetni (vagy ha nem vontatják el, akkor ráteszik a piros borítékot, amit ha nem fizetsz be, akkor pár hét alatt letöltendővé válik, az meg automatice büntetett előélet, ami nyilván senkinek nem éri meg - talán a hajléktalant kivéve, mert a börtönben legalább van fedél a feje felett, meg kaját is kap, ami az utcán ugye nincs.)
2023. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#7:

Mi a francot röhögsz, azzal hogy visszahajigálod, csak az ő szintjére süllyedsz le, te kis hihi-haha.

2023. márc. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!