Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Így karácsony környékén...

Így karácsony környékén ezekkel a megjegyzésekkel rossz benyomást keltek az ismerőseimben magamról? Rossz véleménnyel lehetnek miatta rólam?

Figyelt kérdés
Amiatt ha ilyeneket mondok nekik hogy én mennyire utálom a karácsonyt, az év legnehezebb időszaka számomra, és hogy a rokonaimat akik jönnek ilyenkor, a hátam közepére se kívánom, meg ezt az egész ünnepet se. Meg hogy elegem van ilyenkor mások elvárásaiból. Leégetem magam ezzel mások szemében?
2022. dec. 24. 03:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember szánnivaló, aki nem képes felnőni, és érvényesíteni a saját akaratát, preferenciáit, hanem mértírkodva, másoknak megfelelve nyomorogja végig az életét. Én kerülöm az ilyen emberek társaságát, mert nem vagyok olyan, mint ők és nem is tudom felfogni, hogy lehet így élni.
2022. dec. 24. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem, bizonyos emberek körében szimpi is vagy/lennél, mert te legalább ki mered mondani, és nem színészkedsz.
2022. dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Aki ilyeneket hangoztat, azt nem érdekli mások véleménye sem, hogy mit gondolnak a kijelentésein.
2022. dec. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt mondom, mert a jelenlegi élethelyzetem végett nekem ez csak egy legyek már túl rajta dolog.

Az összes ismerősöm valakivel karácsonyozik... Nekem meg sajnos nincs senkim. Hívtam embereket de hát mindenki utazik... Mindenkinek családja van...

Szóval csak legyünk túl rajta mi akik nem szeretjük!

2022. dec. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Hívtam embereket de hát mindenki utazik... Mindenkinek családja van..."

Akkor menjél te oda, ahova hívnak. Akár ismeretlenek is. Mindenki karácsonya, meg ilyesmi. Ha konkrétan szenteste egyedül is vagy, azért előtte-utána épp eleget karácsonyozhatsz. Majd jövőre. :) De az utána részről még idén se maradtál le! Nézz körül a közeli városokban, egyházaknál, művházakban, stb.

Boldog karácsonyt! :)

2022. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hívni se igen hívtak sehova, mert mindenki utazik vagy jönnek hozzá.
2022. dec. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!