Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha érdekel a filozófia,...

Ha érdekel a filozófia, spiritualitás, akkor valóban bolond lennék?

Figyelt kérdés
Nem erőltetem senkire a nézeteimet, de ismerősök furcsán néznek, amikor éppen Arisztotelésztől olvasok egy-egy könyvet. Egy teljesen átlagos ember vagyok amúgy, semmi megrögzöttség. Autószerelő, s járműmérnök vagyok amúgy, eljárok edzeni is, tehát nem az tipikus magába forduló filozófus vagyok.
2023. márc. 16. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Inkább büszke legyél az érdeklődésed miatt!
2023. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az, gratula. Sok embernek lövése sincs ezekhez, ezért viszonyul így hozzájuk.
2023. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak az átlag embert nem érdeklik az ilyen filozófia, spirituális dolgok, bölcsességek munka közben, munkatársakkal. Autószerelőket meg gondolom pláne nem. És nem, nem vagy bolond.
2023. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Te is jó kis környezetben élhetsz... Falusiként mondom, belém már azért is belekötöttek mert tök átlagos szórakoztató irodalmat olvastam. Nem a Gesta Romanorumot látták a kezemben.. Mert mi azt hogy nem tévézek, és nem vagyok képben mi van a Szulejmánban éppen, vagy az aktuális török sorozatban? Mert az oké, na de olvasni "csak a lébecolók szoktak, akinek nincsen dolguk"
2023. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nekem diplomám van filozófiából, de a normálisabb nem szól be emiatt, sőt, állásinterjún jó szűrő, hogy kiderüljön, mennyire normális a főnök (mert a barmabbak rendszerint beszólnak). Ismerősök között végképp semmi gond.


De a spirituálist ne keverjük ide. Ha komolyan veszed a filozófiát, akkor megtanít különbséget tenni bölcselkedés és szemfényvesztés között.

2023. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz dolog. Én is ilyen vagyok és csak azzal beszélek róla akit tényleg érdekel.
2023. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura. Engem is érdekel,.sőt nekem eléggé ilyen filozófus baráti köröm van, különböző előadásokon ismertük meg egymást és jóban maradtunk. (Nem ilyen egyetemre járunk)
2023. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!