Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy nő wellnessezni megy...

Ha egy nő wellnessezni megy egy férfi munkatársával, akkor az minimum barátság extrákkal, vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Nem randizik munkatársakkal, de azt mondta, találkozásról, bulizásról stb. lehet szó.

Velem is eljött sétálni. De azért szerintem együtt fürdőzni, az azért több... A férfi részeiről 100%, hogy megvan a szándék... Ha nincs köztük semmi, es a nő nem is akar semmit, miért megy ilyenbe bele?



2023. márc. 18. 00:10
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*részéről
2023. márc. 18. 00:10
 2/19 anonim ***** válasza:
74%

Valakit elvisznek oda vissza 100 km,hétvége wellnesz kifizetve, esetleg még egyéb programra vagy vacsira meghívja a nőt és szerinted csak piros pacsiznak utána??

Jajjjjjjj!

2023. márc. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem gondolod túl. Az okfejtes helyes.


Te ki vagy? Egy másik kolléganő, akinek ez most rosszul esett?

2023. márc. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

"Te ki vagy?"


Egy másik kolléga, aki azzal lett kikosarazva, hogy kollégákkal nincs randi, meg semmi komoly, csak barátság.

2023. márc. 18. 01:10
 5/19 A kérdező kommentje:
Most már csak azt nem értem, ezt mégis miért mondta el nekem? Jobb lett volna nem tudni róla...
2023. márc. 18. 01:29
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

"es a nő nem is akar semmit, miért megy ilyenbe bele?"


Szerinted? Mert szeret wellnessezni, és nem találja elviselhetetlen társaságnak a faszikámat.

Én is voltam már wellnessezni férfi haverral, és mindketten tudtuk, h nem fogom magamra engedni.

2023. márc. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Oké, akkor ezek szerint van ilyen.


"Én is voltam már wellnessezni férfi haverral, és mindketten tudtuk, h nem fogom magamra engedni"


Na persze. Azért az megvan, hogy a férfi ilyen esetben vagy komoly kapcsolatot, vagy szexet akar?

2023. márc. 18. 04:00
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nem igaz. Csak a fejedben lévő gondolattorzítások miatt hiszed azt, hogy minden fekete vagy fehér. Elárulom, kurwa színes a paletta.

A sértettség, féltékenység beszél belőled, amivel nincs gond. De szerinted ki haverkodna, wellnessezne egy olyan önbizalomhiányos pasival, aki ráadásul idegeneknek rinyál? Kezdjetek egy segítővel dolgozni magadon. Még lehet tartalmas, klassz életed, tele bulival, wellnessel.

2023. márc. 18. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem feltétlenül kell, hogy jelentsen bármit is az, hogy egy nő és férfi közösen szervez valami programot.

Nekem pl van két nagyon közeli barátom, mind a kettő srác, egyetemen szaktársak vagyunk. Tök sok helyre eljárkálunk együtt, akár hárman, akár bármilyen felállásban ketten, mégsincs több közöttünk. Speciel aludtunk már egymásnál, akár úgy, hogy egy ágyban, úgy hogy egy egyszemélyes kolis ágy állt a rendelkezésre. Soha nem volt ebből semmi.

2023. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

"Nem feltétlenül kell, hogy jelentsen bármit is az, hogy egy nő és férfi közösen szervez valami programot"


Ezzel egyetértek. Viszont nem mindegy, milyen programról van szó. Szerintem a wellness túl intim! Van egy másik kedves kolléganőm, akit becsülök, kedvelek, de eszem ágában sem lenne elhívni wellnessezni.


Az fix, hogy a pali mit akar.

2023. márc. 18. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!