Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barátságtalan lépés ha mai...

Barátságtalan lépés ha mai nappal minden létező munkatársamat és a főnököt is töröltem a faszabúúkról?

Figyelt kérdés

Elegem lett abból hogy munkaidő után is jönnek az üzik meg hétvégén is hogy mit kéne megcsinálni.

Elég volt. Kapják be.

Ma mindenki delete akinek bármi köze is van a melóhelyhez. A főnök volt az első akit delete.

Senki se maradt. Ismerősnek felvenni többé senki nem tud.

Üzenetet küldeni csak a friend tud, de egy munkahelyi se maradt = senki se tud.


barátságtalan vagy jól tettem , ideje volt, eleve így kellett volna kezdeni?


2021. jún. 24. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Így meg majd hívogatni fog a főnök.
2021. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nemtom, ha végülis nem fontosak neked; meg még ha úgy látják, hogy te törölted ki saját magad; hát de nemtom. Nem annyira jó, de elfogadhatónak találom.
2021. jún. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

*mármint itt arra gondoltam az előbb, hogy pl lehet, hogy azt gondolnák,hogy te a saját fb account-odat szüntetted meg; itt arra gondoltam


De mondjuk akkor lehet,hogy ezt majd be kell kamuznod, de lehet,hogy ha regisztrálnak egy másik profilt, akkor látni fognak,és akkor lehet, hogy tehát nem fog nekik jól esni, és úgy találnák,hogy túl kemény vagy velük.

2021. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg senkinek semmi köze hozzá, hogy kit törölsz vagy tiltasz a fiokodról.
2021. jún. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Számomra ez nem jellemezhető barátságtalannak vagy nem. Én már vissza se jelöltem egy munkahelyi személyt sem. Később új fb-t csináltam, álnévvel, közeli ismerősöknek.

Ez a te facebookod. Te döntöd el kit akarsz látni és miért. Ők nem tudhatják a te gondolataid, hogy miért teszed ezt, valszeg sok körben sértődés és hiszti megy emiatt, de ez az ő kisebbségi komplexusuk. Én engem nem érdekelne.

2021. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted. A Facebook nem munkára való fórum, az a magánélet.
2021. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Hótmindegy, nem mindenki FB-őrölt, ha nem nézegeted a lapjait, ha nem posztolsz, akkor minek felvenni őket, a Messeneren úgyis elérhetőek.
2021. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Haha, hát sértődés lesz belőle, ezt garantálom. Én egyetemen tettem így, mert ott is éjjel-nappal ment az irogatás, amitől már herótom volt. Aztán ment a kiközösítés rendesen, meg a pletykaterjesztés. Már csak Viberen vagyok elérhető, békén hagynak az emberek. Azzal beszélek csak, akivel szeretnék, és mások sem keresnek meg feleslegesen csak ha beszélgetni szeretnének.
2021. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!