Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 31 évesen zaklatják az...

Ha 31 évesen zaklatják az embert a régi tanárai, pedig nem szerette őket, rég elfelejtette, emellett a magánélete terítéken van rendszeresen, pedig nem is látogatja az oldalt, akkor írják az iskolának a témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Az internetes profilomon, tiltás alatt vannak a zaklatók. Nem fogok nekik megbocsátani, mert sértő dolgokat írogattak eddig az interneten, pedig már rég feledésbe kerültek. Ha továbbra sem állnak le, írják az iskolának? Perre is viszem az ügyet, ha kell.
2023. márc. 18. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezt nem a humor kategóriába akartad írni? Mert ilyen nem létezik, hogy igaz legyen 😅
2023. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Táblákkal a kezükben fotókat készítenek, hogy a kormány igazságtalan velük szemben. Aztán a régi ismerőseiket meg, csúnyán zaklatják. A feszültséget, hol kell kivetíteni, feldolgozni?
2023. márc. 18. 14:51
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez még így kicsit zavaros, tehát a tanárok kiállnak a tábla elé, gondolom így lázadnak a kormány ellen, amit feltöltenek a Facebookra és te ezeket a képeket látod, ami téged mentálisan elviselhetetlenül bánt, jól értem? Vagy ezeket a képeket privát üzenetben küldik el neked?
2023. márc. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést nem olvastam el az elejét figyelmesen amit írtam, tehát a táblákat tartják a kezükben amire szöveg van írva, ezt akartam írni 😅
2023. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, kapisgálom már, mire gondol a kérdező: ismerőse FB-n több régi tanárának, akik csatlakoztak a tanárok tiltakozásához a kormány ellen. A szóban forgó tanárok megosztják az ismerőseik által láthatóan a tiltakozásról készült képeket, és ez a kérdezőt annyira zavarja, hogy ki akarja vetíteni a feszültségét.

Az EMAG-on jó projektorok vannak, kivetítésre.

2023. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is így jött le, de nem fér a fejembe, hogy őt miért érinti annyira rosszul😅 valahogy úgy képzelem el a kérdezőt, mint aki munka közben ha rászólnak annyira képes felháborodni, hogy legszívesebben a Hágai ítélőbíróságra küldené a kollégát, mert megsértette.
2023. márc. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy is, inkább megyek vissza az udvarra a kotlámat csinálni 😂 esetleg azt nem tudjátok, hogy 2002-es pdtdi-nek a vezérlésnél patronos vagy sima a feszítő?😅
2023. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nagyon gáz vagy. A hírfolyamodban megjelenő dolgokat veszed zaklatásnak. Ha ezzel elmész a rendőrségre akkor kiröhögnek teljesen jogosan.


Nem egyszerűbb lenne ha leállítanád a neked nem tetsző emberek követését a facebokon.


Én bűntetném az emberi butaságot.

2023. márc. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszalók!

A kérdés nem valódi, a felvázolt szituáció sosem történt meg, egyszerű kitaláció, fikció.

Ezt a kérdést is az úgynevezett "rébuszos őrült" írta ki, könnyen felismerhető a stílusából, használt kifejezéseiből. Kérem ne válaszoljanak érdemben, nincs értelme, csak az idejüket vesztegetik, a kérdező ugyanis őrült, elmebajos. Hosszú évek óta kísérti az oldalt végetnemerő kérdéseivel ugyanabban a néhány témakörben. Válaszadás helyett inkább jelentsék a kérdését és válaszait, akkor a moderátorok néhány percen belül törlik a kérdését és tiltják a profilját.

2023. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9: Neked ez a válasz folyamatosan a vágólapon van, és csak a megfelelő "troll"-t kell behelyettesíteni? :D


Egyébként igen, ez a rébuszos idióta. Üdítő, hogy nem munkahelyi problémája van éppen

2023. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!