Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Macska alomra sz*rni?

Macska alomra sz*rni?

Figyelt kérdés

Haverom mesélte sörözgetés közben.

Baratnőjénénél aludt,aki szüleivel él.

Azt mesélte éjjel rá jött a nagy dolog,ki ment a WC-re,de valami miatt,úgy gondolta,hogy vicces lenne a macska alom tetejére sz*rni és meg is tette.

Másnap reggel elmondása szerint, persze nagy kiabálasok a baratnője szüleitől,hogy nézd meg mit csinált a Cinci( macska neve)

Jól lehet,ne vigyük állatorvoshoz?


Az a baj,hogy kinézem belőle,hogy tényleg megtette

Mennyire kell ehhez bolondnak lenni?



2023. márc. 21. 14:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
8%

#7:

És ezt most muszáj volt ide benyögnöd, mi? 😏

2023. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%

#8:

Jól van, akkor mehetsz utána te is a diliházba. 😊

2023. márc. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
11 nem nem muszáj.Csak eléggé kétesen fejezted ki magad.
2023. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
55%
#12 (15:46) - szerintem meg az már alapból sokkal betegesebb, hogy egy erdei/mezei életmódra kifejlődött emlősállatot szexuálisan megcsonkítanak és szobában tartanak csak azért, mert az "olyan cuki!"
2023. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
88%

Ez tipikus kocsmai bio-pulttámaszték mese egyébként. Ezerszer hallottam ezt a sztorit már törzsalkeszoktól meg vicceskedvő iddogálóktól. Szóval hogy tényleg megtette-e, erősen kétséges, főleg, hogy nehezen hiszem el, hogy van olyan hülye, aki elhiszi, hogy a macskaalomban talált meglepi a macskából jött ki. Se szagra, se kinézetre nem olyan, mint a macskáé... Emberi ürülékkel meg már mindenki találkozott. Nekem itt bukik a történet.

Ettől még aki szerint ez vicces, attól én is megtartanám a két lépés távolságot.

2023. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Legalább a kaki nagyobb volt, mint Cinci?


Mese mese mátka

2023. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%
A 10-eshez hasonlót én is tudok :) A srác felment a csaj lakására, a csaj elment zuhanyozni. A srác ihletet kapott, de a csaj mellé mégse mehetett be kullantani. A sötét szobában keresett egy újságot, rákakkantott, aztán kidobta az ablakon, majd szétfújt egy keveset egy random spray-ből a szag ellen. Mikor a csaj bement a szobába és felkapcsolta a villanyt, kiderült, hogy az ablakon szúnyogháló volt, a spray pedig egy festékszóró.
2023. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

Majd aztan agyra is szarik.

Igenytelen, bunko

2023. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Soha életemben nem jutna eszembe,hogy macskának az almába intéztem el a dolgomat.Szerintem a haverok nem százas.
2023. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis copypasta. Már jó párszor hallottam a sztorit. Az eredetiben az volt a csattanó, hogy a macska nemrégiben húnyt el.
2023. márc. 22. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!