Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan felejtessek el az...

Hogyan felejtessek el az emberekkel egy botrányt?

Figyelt kérdés
Ha volt egy YouTube botrányom, amiről készült videó is, sokan látták és a mai napig emlegetik, pedig régi történet, hogy lehetne kiverni az emberek fejéből? Zavaró, hogy egy ezeréves szituval szekálnak évek múltán is. Már nem tudok mit kitalálni. Meg nem történté nem tudom tenni, viszont valamilyen módon az embereknek látni kéne, hogy más ember lettem, és elfelejtnei a múltat, élni a jelennek, és nem cseszegetni miatta. Mit gondoltok? Hogy lehetne elfelejtetni az emberekkel?

2023. márc. 21. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nevess rajta, mémeld, játssz rá ha szóba kerül, sőt akár még anélkül is. Elveszed az élét a dolognak, előbb-utóbb uncsi lesz, mint egy régi mém és a kutya fülét se fogja érdekelni.
2023. márc. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem fogod tudni! Az internet nem felejt! Miért nem viselkedtél felelősen? Megérdemled, igazából el fog kísérni mindenhova, bárhova vesznek fel dolgozni, ha szúrja valaki szemét a személyed, az a főnökségnek elküldi a videót, aztán annyi. Tudom, mert ismerek olyat, akivel ezt megcsinálták! Ha akkor olyan voltál, olyan is maradsz! Ez az internet törvénye! Sem az internet, sem az emberek nem felejtenek!
2023. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
1-as azt sem tudod, mit csinált! Mire játsszon rá? Mondjuk pedofiliára? Nőverésre? Kirekesztésre? Vagy mire? Le sem írta, mit csinált, te meg osztod a hülyeséget! Megérdemli, bármit is csinált, örökké rajta marad!
2023. márc. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"1-as azt sem tudod, mit csinált! Mire játsszon rá? Mondjuk pedofiliára? Nőverésre? Kirekesztésre? Vagy mire? Le sem írta, mit csinált, te meg osztod a hülyeséget! Megérdemli, bármit is csinált, örökké rajta marad!"


Nem én osztom a hülyeséget, hanem te próbálsz meg okosnak tűnni, miközben nyilvánvalóan képtelen vagy végiggondolni a kérdést, vagy amit írtam.

NYILVÁN ha valami komoly dolgot csinált, akkor inkább kaszálja a nyilvános karrierjét. De a youtuber "botrányok" 99%-a teljesen bagatel h..lyeség, ami pár száz emberen kívül a kutya fülét nem érdekli.

2023. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
4-es - nem úgy tűnik a leírásából, hanem, hogy újra megtalálják vele, nagyon helyesen! A mai fiatal generációban is tudatosítani kellene, hogy semmit sem tehetnek büntetlenül a neten! Ha valamit elkövetnek, akkor az életük végéig kísérje őket!
2023. márc. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

"4-es - nem úgy tűnik a leírásából, hanem, hogy újra megtalálják vele"


Gondolom sosem néztél youtubet, ugye? :D

Kismillió - javarészt trash - youtuber van, akik mindenféle apró-cseprő ostobaságaik miatt lettek "híresek".

De majd leírja a kérdező, hogy mi van. Addig pedig csak tippelgetsz és a tippjeidre próbálsz világmegváltó igazságot ráhúzni. :)

2023. márc. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!